Kategorie: Styl życia / Kobieta
Forum: Seks (22104 posty)
założyciel: WP.PL | moderator: WP.PL | data utworzenia: 2008-03-18 14:44

Temat: jak poronic w naturalny sposob? (152 posty)
autor: ankamadera
Liczba wpisów:
8
Na forum od: 2009-02-12
  zobacz wizytówkę
2006-08-29 00:00 Temat: (152 posty)

jak poronic w naturalny sposob?

odpowiedz
Sortuj według:
    • , 2006-10-08 00:00
      Może ta informacja sie wam przyda!

Dziewczyny jeśli z jakiegokolwiek powodu nie chcecie dziecka tzn. że nie dojrzałyście do tego i nie jesteście na to gotowe. Bo to ogromna odpowiedzialnośc. Niestety żyjemy w katolickim kraju i musicie znosić te szykany które pojawiają sie na forum pod waszym adresem.

Po pierwsze. 2-3 tygodnie to za późno na Postinor itp.

Jeśli ciąża jest wczesna można zgłosić sie do zaufanego ginekologa z prośbą o zastrzyk na wywołanie miesiączki jeśli nie to pozostaje tylko zabieg.

Niestety na forum nie mogę ci podać żadnego kontaktu.

Nigdy nie słyszałam o jakimś skutecznym cudownym naturalnym sposobie. To wszysko jakieś wyssane z palca bzdury

To musi być wasza decyzja dobrze przemyślana. Może być brzemienna w skutki na całe życie ( możecie mieć w przyszłości problemy z zajściem w ciąże, problemy zdrowotne)

Pomimo tego że niechcecie tego dziecka z pewnością bedzie ciężko poradzić sobie psychicznie. Ślad na pewno pozostanie na całe życie.

Życze przemyślanych decyzji. Pewnie pierwsze tak poważne waszym życiu. Jakiekolwiek one bedą na pewno bedą najlepsze na jakie was w tej chwili stać.

Pozdrawiam też wszyskie dewotki jak tych którzy mają szczęśliwe rodziny. Mają zawsze kogoś na kogo mogą liczyć i tak łatwo jest im oceniać innych. Mimo wszystko mam nadzieje że nigdy nie znajdą się w takiej sytuacji.

zgłoś do moderacji
    • ~magdawp19, 2014-04-15 22:10
      Odp.: jak poronic w naturalny sposob?

doskonale rozumiem przez co przechodzilaa ja tez jestem wlasnie po kuracji wszystko na szczescie sie udalo fachowa pomoc srodki oraz wsparcie otrzymalam pod nr 690154757 u Pana ktoremu serdecznie dziekije i polecam sprawdzone zrudlo

zgłoś do moderacji
    • ~Twoja pomoc, 2014-04-12 12:37

Witam nazywam się Hania i miałam ten sam problem co Ty, Też poroniłam w 7 tygodniu i choć przeżyłam ogromny stres to wszystko się dobrze skończyło. Dużo płakałam i strasznie przeżywałam - to był faktycznie ciężki okres, ale teraz jak na to patrze to jestem silniejsza i układam swoje życie od nowa. Gdyby ciąża dalej trwała to bym miała zmarnowane życie.

Jeżeli, któraś z Was potrzebuje mojej pomocy to zawsze można zadzwonić 883125454.

http://darmowe.linkuje.pl/pokaz_sz_ogl.php?idogl=12687

zgłoś do moderacji
    • ~klaudyna76, 2013-12-02 21:45

Nie byla to prosta decyzja ale dziekuje dziewczyny za pomoc oraz polecam i dziekuje 690154757

zgłoś do moderacji
    • ~Lolo xD, 2013-03-05 17:22

Wybór należy oczywiście do ciebie.Jeśli jeszcze nie pokochałaś tego dziecka, twój problem. Sama jeszcze się oczywiście nie bzykałam, ale trochę czytałam na ten temat, i skądinąd wiem, że kiedy kobieta dowaiaduje się, że jest w ciąży prędziej czy później je pokocha. Ale jeśli jednak nie chcerz tego dziecka, najlepiej już je urodź, a potem oddaj do Okna Życia, domu dziecka lub adopcji. Zapewnij mu dobrą przyszłość. Co do aborcji - zdecydowanie odradzam! Gdybyś w przyszłości chciała mieć dziecko, możesz tego już nie dostać, bo istnieje ryzyko, że będziesz bezpłodna. Ale, jak już pisałam wyżej, wybór należy tylko i wyłącznie do ciebie.

Co do naturalnego poronienia, płód nie może mieć więcej niż 22 tygodnie. Można poronić przez: nadużywanie leków, złe odzywianie, alkohol, papierosy, wysoki poziom stresu, szok, czynniki genetyczne, wady rozwojowe macicy, mięśniaki macicy, niewydolność ciśnieniowo-szyjkowa, poważne zakarzenia, czynniki immunologiczne. Musisz też wiedzieć, że poronienie to obwite krwawienie (pojawia się tam, gdzie miesiączka, ale krwi jest dużo więcej) i ból o różnym nasileniu - to już zależy od rodzaju poronienia i kobiety. Krwią i bólem najczęściej obiawia się poronienie w toku, ale także poronienie zagrażające (najczęstrze, bolesne krwawienie macicy i skurcze).

Jednak najpewniejszym sposobem poronienia są tabletki poronne. Są nielegalne. Idziesz do szpitala, aplikują ci taką tabletkę a 2 dostajesz do domu (tak na wszelki wypadek), a za parę dni znowu przychodzisz , żeby pozbyć się obumarłego zarodka bądź płodu. Można także zażyć antykoncepcję (w tabletce), ale najlepiej pod okiem lekarza i najpóźniej 72 h po stosunku. Jeśli masz poniżej 18 lat, musisz iść z rodzicem/ami lub opiekunem.

Pozdrawiam! ;*

zgłoś do moderacji
    • angouleme ****, 2007-03-20 00:00
      Re: jak poronic w naturalny sposob?

każdy ma prawo do swoich opinii, Maggie

(sorki nie chciałam się czepić imienia)

a gdyby tak ktoś pewnego dnia chciał sobie pozabijać osoby z ulicy? hmmm nie wolno? bo nie są płodami?

powiedziałaś "Uwazam ze nikt nie powinien zabraniac ludziom na co maja ochote."

zabraniać? to nic nie da jak ktoś nie ma w sobie priorytetów i systemu wartości

ale dewiza "róbta co chceta" jakoś do mnie nie przemawia

pozwól więc że w poczuciu forumowej wolności nie zgodzę się z Tobą

zgłoś do moderacji
      • ~elnel, 2014-02-05 12:28
        Odp.: Re: jak poronic w naturalny sposob?

Mam wrażenie, gdy czytam tego typu fora, że te wszystkie ''obrończynie życie'' to straszne egoistki! Każdy człowiek posiada coś takiego jak samoświadomośc i prawo do własnych decyzji. Wy chcecie, ktoś w ogóle może nie chcieć.

Ja mam 25 lat i nigdy nie chciałam mieć dzieci..Niestety, mój ukochany jednak chciał mieć rodzinę, nie wiedziałam jak mu to powiedzieć. W dodatku poświęciłam się dla niego w łóżku, bo antykoncepcja utrudniała mu dojście. A ja nie mogę brać tabletek anty. Stosowaliśmy kalendarzyk, ale wpadłam. Zwalacie całą odpowiedzialność na kobiety- a gdzie wina faceta? On sobie żyje spokojnie...a ja muszę cierpieć dziś wymioty po kilkanaście razy dziennie, chodzić do szpitala na kroplówkę- mam ponoć ''mocną ciążę''. wysoki poziom HCG to super stan zarodka, szkoda że ten wysoki poziom hormonu powoduje to że ja z łożka nie wstaję i nic jeść nie mogę.Mówią, że dziecko mi wszystko wynagrodzi. Czym , bólem przy porodzie? Pewnie mnie potną. Narzeczony nie pozwala mi na usunięcie ciąży. A ja codziennie płaczę i wyobrażam sobie, jakie krzywdy będę temu bachorowi robić, żeby się zemścić! Nie, nie fizyczne, ale niech czuje, że nikt go nie chciał i nie wykrzyczy mi bzdur ''ja się na świat na prosiłem!''- właśnie się prosi, codziennie chodzę zdenerwowana i mówię do niego w myślach ''nie chcę cię'', a mimo to od początku żadnych bóli, tylko ja jestem żywym trupem w depresji,schudłam kilka kg, bo nic nie jem, mam torsje, rzygam żółcią, głowa mi pęka- tak dziewczyny, nie słuchajcie tych nawiedzonych od ''nie zabijaj dzidziusia'', ja się martwię czy ''dzidziuś'' mnie nie zabije, bo na razie ciąża ma się super a ja strasznie cierpię i to nie koniec...

Teraz jak czytam, żałuję że nie wiedziałam, że tabletki wczesnoporonne działają aż do 9 tygodnia. Jestem niestety w 11, dlatego szukam sposobu....nie chodzi o jakieś chore rzeczy, ale np o czynniki które i ''niechcący'' mogą wywołąc poronienie, np wysiłek, czy solarium. Zawsze mógł być przypadek. ;)

Jak toto może coś czuć tak np w 3cim miesięcu, jak to nie myśli. Czuje? Ponoć ziemniak też czuje :P Co do tabletek wczesnoporonnych, żyjemy niestety w chorym katolskim kraju, gdzie trzeba iść po nie specjalnie do ginekologa, zabulić kasę i jeszcze się tłumaczyć. Gdy zaliczyłam wpadkę w Hiszpanii, tam można iść po prostu do apteki jak po lek na ból głowy, 10 euro chyba taka tabletka kosztuje, bierzesz, ja po kilkunastu godzinach dostałam jakby okresu, ale nic nie bolało. Z tym że tamta ciąża to chyba nawet tygodnia nie miała...

Gdybym była sama, to pierwszą moją decyzją byłoby wyrzucić to dziecko gdzieś tam w szpitalu albo w oknie życia. Ale nie mogę tego zrobić. :( słyszy się teksty w rodzaju '' Tyle osób chce mieć dzieci a nie może''. Moja wina? Ja nie chcę. Nie od dziś świat nie jest sprawiedliwy.

Więc dziewczyny, może trzeba szukać pod hasłem ''przyczyny poronień'', może tam jest coś co można zrobić ''niechcący''. Widzę że na takich forach nic sensownego się nie znajdzie, a tabletek z neta dla naiwnych nie kupię. Też mogę podać swój nr i wciskać ludziom aspirynę.

zgłoś do moderacji
    • kasiasp18 , 2006-10-08 00:00
      Re: jak poronic w naturalny sposob?

Naprawdę kretynki z was...Jak w ogóle można o coś takiego pytać... :( Ja mam 18 lat i nigdy bym nawet nie pomyślała,żeby 'pozbyć' się cześci mojego zycia, gdybym była w ciąży!!!Naprawdę, jestescie przykre...

zgłoś do moderacji
      • ~Ritta, 2013-10-27 12:23
        Odp.: Re: jak poronic w naturalny sposob?

W Twoim wieku też tak myślałam.. teraz wyobrażając sobie, ze mogłabym być w ciąży nei jestem już tak śmiała w osądach, bo nie chcę tego z całego serca.

zgłoś do moderacji
      • ~małpa, 2013-12-12 10:21
        p.: Re: jak poronic w naturalny sposob?

nie możecie krytykować kobiet które chcą poronić dawniej nie jedna kobieta usuwała ciążę było to legalne są różne sytuacje w życiu ja to rozumiem sama mam dwoje nastoletnich dzieci 17 i16 lat a teraz bym na pewno dokonała aborcji bo nie wiem czy będę wstanie wychować dziecko mam 45 lat

zgłoś do moderacji