Kategorie: Styl życia / Kobieta
Forum: Dom i ogród (1226 postów)
założyciel: WP.PL | moderator: WP.PL | data utworzenia: 2008-03-18 14:42

Temat: Kolor sypialni. (11 postów)
autor: majka.7
Liczba wpisów:
220
**
Na forum od: 2009-02-04
  zobacz wizytówkę
2007-06-27 00:00 Temat: (11 postów)

Kolor sypialni.

odpowiedz
Sortuj według:
  • majka.7 **, 2007-06-27 00:00
    Kolor sypialni.

• majka.7 **, 2007-08-12 00:00
      Re: Kolor sypialni.

dzieki za odpowiedzi:) malowałam już sypialnię mam "zielone wzgórze" a pokój dzienny (tam mało słonca wchodzi) mam na soczysty melon to tak jakby morela.jestem zadowolona i to bardzo z kolorów:)

zgłoś do moderacji
    • Aggie^ *, 2007-08-06 00:00
      Morelka

Mi się wydaje ze morelowy poniewaz zielony rzeczywiscie sprawia wrazenie zimnego -ale to twoja decyzja !

Ja mówię ...:

MALUJ NA MORELOWY KOLOR !

zgłoś do moderacji
    • **, 2007-08-03 00:00

Nienawidzę bladych kolorów, odpada jasny błękit, delikatny morelowy i jakieś tam różne lekkie zielenie. Grr... ;)

zgłoś do moderacji
    • gejsza ***, 2007-08-03 00:00

wczoraj miałam wizytacje rodziny w moim pokoju.. i co sie okazało.. jak pieknie, jaki cudowny kolor.. az sama nie mogłam uwierzyć!! i jednak przy nim pozostane.. !! :lol :lol nie przemaluje! dostał zbyt wiele komplementów aby to robić! :mrgreen: :mrgreen:

zgłoś do moderacji
    • onnanohito ***, 2007-07-30 00:00

Ja bym pomalowała na morelowo. Mam taki pokoik i jest ślicznie :) Mój brat w pokoju obok ma zielonkawy, i też jest ładny, ale bardziej mi się podoba mój brzoskwiniowy. Może dlatego, że bardziej lubie ciepłe kolory. Nie czułabym się dobrze w pokoju pomalowanym na zimny kolor.

zgłoś do moderacji
    • gejsza ***, 2007-07-29 00:00

ja posiadam kolor brzoskwiniowy od strony południowej.. i przyznam sie szczerze, że jest to bardzo ładny kolor, ALE gdy teraz tak patrze na ten kolor (świeci słońce) to wydaje sie, że wyblakł.. i zamierzam juz od ok.2 tyg. przemalować go na OSTRY(soczysty) zielony i dodac np. motywy przekrojonych cytrynek!

maluj na ZIELONO!!!

zgłoś do moderacji
    • majka.7 **, 2007-06-28 00:00

No ja w tej chwili mam zielony uwielbiam ten kolor usypakaja mnie i mam zołte zasłony w ogole mam kolorowy pokoj gdzie jednak dominuje zielony i zołty ale to panienski pokój. Po ślubie będe dzieliła sypialnie z mężem. a te zmiany też są u niego. Ok dzięki za radę.aha jeszcze powiem ze on też ma tam zasłony żołte.a moze jeszcze inne są kolry pasujece do sypialni tylko nie niebieski wydaje mi się chłodny brrr. a w zimę przerazałby mnie:)

zgłoś do moderacji
    • osireijka ****, 2007-06-28 00:00
      Kolor sypialni.

ja jestem za zielonym (jasny zielony) ewentualnie moze seledynowy

zgłoś do moderacji
    • mirta *, 2007-06-28 00:00

Moja teściowa pomalowała swoją sypialnię na jasny zielony. Pokój w tym kolorze wymaga bardzo wielu dekoracji, bo sprawia wrażenie bardzo zimnego.. Ja pomalowałam sypialnię (od południa) na kolor zloty miodowy - to jeden z odcieni zółtego. Jak świeci słońce, na początku miałam wrażenie, że zostawiałam zapalone światło - to bylo odbicie słońca. Ale czuję się w tym olorze super. Jest bardzo cieply i przytulny. Mojej córce sypialnię pomalowałam na kolor lawendowy (ale z większą domieszką niebieskości - nie pamiętam nazwy tego koloru w tej chwili) do tego białe meble i czerwone dodatki - wygląda bosko, a córa go wprost uwielbia, zresztą brała czynny udział w wyborze kolorystyki i całej reszty. Przyznaję, że choć na początku tekiae zestawienie mnie dziwiło, to efekt mnie zaskoczył.

zgłoś do moderacji
    • majka.7 **, 2007-06-27 00:00
      Kolor sypialni.

Chciałabym przemalować sypialnie jest obecnie bialy. Myśle nad kolorem morelowym bądz zielenią. Jest to dośc słoneczny pojkój zastanawiam się dlatego czy nie lepiej wyglądałby gdyby nie było tyle słonca i malować pokój raczej zielonym kolorem. co wy o tym myślicie?

zgłoś do moderacji