Kategorie: Styl życia / Kobieta
Forum: Uroda (6105 postów)
założyciel: WP.PL | moderator: WP.PL | data utworzenia: 2008-03-18 14:42

Temat: Jaki środe jest najlepszy na usunięcie wągrów? (11 postów)
autor: ksskss
Liczba wpisów:
31
*
Na forum od: 2009-02-05
  zobacz wizytówkę
2006-06-30 00:00 Temat: (11 postów)

Jaki środe jest najlepszy na usunięcie wągrów?

odpowiedz
Sortuj według:
    • aniouek1 **, 2006-08-20 00:00
      Re: Jaki środe jest najlepszy na usunięcie wągrów?

Aha i ostatnio powaznie mysle nad opcja pt.: czyszczenie cery ultradzwiekami... jak bede po, to zdam relacje:)

zgłoś do moderacji
    • aniouek1 **, 2006-08-20 00:00

Ja tez mam ten problem. Nie dosc, ze wagry, to jeszcze rozszerzone pory. Moja recepta na to wyglada nastepujaco: nie uzywam fluidow, pudrow, etc. (dlugo trwalo zanim moja cera i przede wszystkim psychika sie do tego przyzwyczaila, ale dalo rade:)), okazalo sie bowiem, ze mam na nie uczulenie i robia mi z twarzy sieczke.

Pozatym co jakis czas robie sobie "parowki" na twarz, wrzatek, kilka torebek rumianku, miska, recznik i 15 min z twarza w parze. Potem zmywam pot i naklejam platki oczyszcajace na nos. Stosuje je takze na policzki, czolo i brode. Z nosa wagry ciezka wychodza, wiec te, ktore zostaly "wyciskam" przez reczniczki papierowe i przemywam woda utleniona. Potem przemywam twarz tonikem i wklepuje krem Vichy Normaderm na noc, zwezajacy pory. Efekt widac nastepnego dnia rano, kiedy cera jest jasniejsza, bardziej promienna i gladka. Polecam!!!

zgłoś do moderacji
    • kamilanet , 2006-08-06 00:00

wyciśnięcie to tylko efekt doraźny. Poza tym powstają podrażnienia, a i może powstać zakażenie.

Po za tym wyciśnięcie powoduje podrażnienie, rozjuszenie ujścia takiego zaskórnika i pogorszenie stanu cery. Problem się wtedy nasila.

Leczenie trwa trochę dłużej ale efektu są trwałe.

www.faberlic.hav.pl

zgłoś do moderacji
    • freezermithos *, 2006-07-30 00:00

Myśle że najlepszym sposobem będzie wyciśnięcie ich i przemycie wodą utlenioną

zgłoś do moderacji
    • Domiś , 2006-07-21 00:00
      Jaki jest najlepszy środek na usunięcie wągrów..

Witam Panie :))

Moim zdaniem nie istanieje taki środek :( z tego co się uczyłam na kosmetologii to najlepszą metodą jest usunięcie ich (dosłownie wyciśnięcie)po uprzednim zastosowaniu maseczki rozpulchniającej lub innych kosmetyków przeznaczonych do zabiegu oczyszczania cery.

Domi

zgłoś do moderacji
    • emileczka , 2006-07-14 00:00
      sposób na wągry

dziewczyny pijcie sok z łopianu dostępny w sklepah ze zdrowa żywnościa cena 5-6 zl, po 3-4 dnia widac juz efekty. POlecam!!!!

zgłoś do moderacji
    • gocha.rlz , 2006-07-13 00:00

o tak, gładka cera... moje marzenie. Mam cee tłustą, więc oprócz wągrów na mojej twarzy pojawiają się ropne krostki. Niedawno pozbyłam się trądziku. Ale wągrów z nosa nie moge. Skorzystam z waszych rad. Przecież i tak nie mam nic do stracenia ;)

zgłoś do moderacji
    • kamilanet , 2006-07-09 00:00

Na wągry ze swojego doświadczenia polecam regularne peelingi - najelpiej enzymatyczne. (są łagodne i można je stosować nawet co 2 dzień) Bardzo dobry jest apteczny, tani preparat Acne-derm. Oraz wszelkiego rodzaju maseczki z glinek. Pięknie oczyszczają skórę.

Pozdrawiam

www.faberlic.hav.pl

zgłoś do moderacji
    • meg2000 , 2006-07-06 00:00
      Zaskorniki

Tez mam ten sam problem i walcze z nim na rozne sposoby... Przede wszystkim oczyszczanie twarzy u dyplomowanej kosmetyczki co 3 miesiace. Co tydzien peelingi twarzy + plastry na nos przeciw wagrom. No i najwazniejsze, utrzymywanie twarzy w czystosci, trzeba myc 2-3 razy dziennie, unikac podkladow, fluidow i tlustych kremow... Ale i tak nigdy do konca sie ich nie pozbedziesz!

zgłoś do moderacji
    • ksskss *, 2006-06-30 00:00
      Jaki środe jest najlepszy na usunięcie wągrów?

JA myślicie jaki środek jest najlepszy na usunięcie wągrów? Mam je juz dawno .. na nosie .. to takie jzu niestety czarne kropki ... ;/ ... Wiecie może jak to usunąć ?... Bo ja niestety nie mam zielonego pojęcia! :mrgreen: ... Pomocy !!!

zgłoś do moderacji