Kategorie: Styl życia / Kobieta
Forum: Uroda (6084 posty)
założyciel: WP.PL | moderator: WP.PL | data utworzenia: 2008-03-18 14:42

Temat: Bajeczny szampon przeciwłupieżowy... (22 posty)
autor: elka.77
Liczba wpisów:
11
Na forum od: 2009-02-11
  zobacz wizytówkę
2007-05-07 00:00 Temat: (22 posty)

Bajeczny szampon przeciwłupieżowy...

odpowiedz
Sortuj według:
    • sarunia26 , 2011-08-05 12:18
      Odp.: Bajeczny szampon przeciwłupieżowy...

bajeczny nie bajeczny, ja uzywam zwyklych szamponow przeciwlupiezowych kupionych w zwyklych sklepach plus do tego szczotka anty dandraff therapy z donegala i problem z łupieżem znikł. powodzenia.

zgłoś do moderacji
      • ~zulagula, 2011-09-30 23:46

Oliprox to dla mnie bajeczny szampon. Skutecznie usuwa łupież, a przy tym nie wysusza ich i nie splukuje farby. Jest z odżywką, więc włosy nie są poplątane po myciu.

zgłoś do moderacji
        • alamalale , 2011-10-31 23:11

Dostałam oliprox od ciotki, która jest farmaceutką. Miałam problem z łupieżem, więc chciała żebym wypróbowała ten szampon. Pierwsze na co zwróciłam uwagę to łatwa aplikacja i wydajność. Później doszła także skuteczność. W porównaniu z innymi tego typu kosmetykami naprawdę szybko działa i usuwa problem.

zgłoś do moderacji
        • ~awanturnica, 2011-11-01 21:42

Droga zulagulo. Używałam Oliproxu i przyznaję rację. Farbuję włosy i po każdym fsrbowaniu wraca mi łupież a od specyfików na walkę z nim czuję, że zamiast włosów mam na głowie siano i saharę. W przypadku twojego bajecznego produktu jest inaczej bo świetnie nawilża i włosy i skórę, kolor nie spływa a włosy są miłe w dotyku i pachnące. Co najważniejsze łupież szybko znika-jak w bajce..;)

zgłoś do moderacji
        • annaq08 , 2012-04-25 11:55

nie znałam tego, ale ja z moim problemem łupieżu już się uporałam. Znalazłam naturalny leczniczy szampon na bazie olejku z drzewa herbacianego. Polecam Wam szampon Melaleuca. strasznie mnie denerwował łupież, a teraz już się nie muszę tym martwić.

zgłoś do moderacji
    • ~po prostu ja, 2012-01-06 16:45

Witam,

wszystkim ,którzy maja problem z łupieżem polecam szampon SELSUN BLUE. Jest rewelacyjny, ma działanie przeciwgrzybicze i od razu przynosi efekty. Co prawda szampon ten kupiłam za granicą, ale myślę, że i w polskich aptekach jest dostępny gdyż w internecie jest sporo informacji po polsku. Dodam, że ma on niebieski kolor wiec bardzo jasne blond włosy mogą nieznacznie się zabarwić, jednak łatwo to spłukać przy użyciu zwykłego szamponu.

Pozdrawiam

zgłoś do moderacji
    • elka.77 , 2007-06-13 00:00
      Re: Bajeczny szampon przeciwłupieżowy...

zawsze mozesz zamowic sobie na poczatek probki

dochodza bo tez sobie zamowilam :)

w ladnym opakowaniu i sa calkiem spore

myslalam ze to takie bobki male beda jak zawsze daja w sklepach z kosmetykami, takie ze ledwo na pol glowy starcza hehehe , ale nie .... calkiem duze sa!!! :D

wiec kolejny plus dla Elseva :D

zgłoś do moderacji
    • kobieta^ *, 2007-06-11 00:00

po przejżeniu wypowiedzi na forum mam straszną ochotę zainwestować w ten szampon i napewno podzielę się wrażeniami

zgłoś do moderacji
    • elka.77 , 2007-06-06 00:00

hey!

no wlasnie tez mam wrazenie ze skora sie przyzwyczaja.....zreszta to nawet byloby logiczne :) hehe....dlatego dobrze jest miec 2 szampony i co jakis czas umyc glowe tym drugim :)

ja tak wlasnie robie i jak narazie jest bardzo dobrze! :)

a probowalas tego niebieskiego Elseva? Nie pomogl Ci? Jestem ciekawa jak reagujesz na niego :)

zgłoś do moderacji
    • kobieta^ *, 2007-06-04 00:00

witam.. Mam niestety bardzo przykre doświadczenia z Nizoralem bo oprócz tego że głowa mnie po nim okrutnie swędzi i to już w godzinę po myciu głowy to na dodatek mam wrażenie że porobiły mi sie dziury w skórze które są zaczątkiem póżniejszego łuszczenia się. wiec nie tyle sie pozbyłam dzieki niemu łupieżu co sie mu przyczyniłam. Chcę zaznaczyć że nie jest to na przełomie 7 lat mój pierwszy kontakt z tym preparatem i efekt jest ten sam{natomiast mojej nastoletniej córce służy).. To samo sie tyczy H&S.. Skuteczny w moim przypadku stał się szampon Dove. Długo po zakończeniu stosowania łupież nie powraca. mogłabym go stosować już zawsze ale boję się że skóra się przyzwyczai i jego działanie nie będzie skuteczne a tak zazyczaj u mnie bywało.

zgłoś do moderacji
    • elka.77 , 2007-06-04 00:00

hehehe... w sumie sa! przynajmniej wiekszosc :P

wrocilampowiedziec ze na stronie http://www.elseveintensive.pl/ mozna dostac darmowe probki tego szamponu Elseve Intensive! :)

i w sumie zachecam do zamowienia .... bo po ok 3 tygodniach stosowania nie mam lupiezu :) mimo ze szampon niby dla panow ...:P ale jakos na mnie podzialal!

pozdr

zgłoś do moderacji
    • elka.77 , 2007-05-17 00:00

rozumiem.....

a od jak dawna myjesz nim wlosy?

nie znam chyba tego Elseva o ktorym mowisz.... uzywalam tylko takiego czerwonego no i teraz tego granatowego!

zobaczymy! narazie duzy plus bo wlosy mi sie po nim nie placza!

a jak zadziala na lupiez to zobacze w ciagu 2 tygodni najblizszych hehehe

a co do zapachu to dziwnie pachnie.... ale nawet jest to przyjemne hehe

mam dziwne upodobania chyba :P

byku - moze nie dokladnie splukujesz wlosy?:>

pozdr

zgłoś do moderacji
    • elka.77 , 2007-05-16 00:00

MARIONETKA - tez kupilam wczoraj ten z pomaranczowymi wstawkami i przetestuje na rodzine :P on jest dla mężczyzn? bo jakos nie doczytalam na opakowaniu. Jesli go uzyje to zgine? :P

BYKU - z niebieska wstawka? Jak sie nazywa dokladniej? Co to znaczy, ze jest średni.

Moje pierwsze wrazenia po zakupie Elseva to to że

-pachnie przyjemnie

-jest tani

-ma zgrabna butelke, jak zreszta wszystkie Elsevy:P

mam nadzieje ze jest tez skuteczny :>

pozdr

zgłoś do moderacji
    • marionetka1210 , 2007-05-14 00:00

uzywam od niedawna elseve przeciwłupiezowy do uporczywego łupiezu (z pomarańczową wstawka na butelce). jest skuteczny, ładnie pachnie. polecam

zgłoś do moderacji
    • elka.77 , 2007-05-11 00:00

Super! czyli mozna go smialo stosowac!!!

Wreszcie widzialam go w skleie...z tym ze sa dwie wersje.... obie w granatowych butelkach ale jedna ma zielone a druga pomaranczowe akcenty.

Oba nazywaja sie Elseve intensive przeciwlupiezowy szampon pielegnacyjny.

Nie mialam czasu sie przygladac... czym roznia sie te dwa szampony????

zgłoś do moderacji
    • elka.77 , 2007-05-09 00:00

czesc, witajcie, dziekuje za odp!

No wlasnie, sprawa wyglada tak.... zajmuje sie fryzjerstwem i dlatego nizoral odpada...najzwyczjniej w swiecie jest za drogi.

Head & Shoulders tez odpada bo u niektorych panow wypadaja po nim wlosy dosc obficie.. wiec z niego musze zrezygnowac!

Ten Elseve mnie kusi....czytalam o nim troche, to jakis hit podobno za granica! Nowinka bo wszedl do Polski pod koniec kwietnia! Wlasnie dlatego jeszcze nie mialam szansy go wyprobowac... ale bardzo lubie serie Elsevow!

No wlasnie, w granatowej butelce...to ten sam o ktorym mysle!

On ma podobny sklad do nizoralu a jest zdecydowanie tanszy. Zawiera Selen, dzieki czemu m.in. ladnie pachnie!

Czyli z tego co mowicie mozna go juz nabyc w polsce bez wiekszych problemow i jest on dobry! SUPER!

a jak z wypadaniem wlosow? wydaje mi sie ze przy Elsevie nie powinno byc takiego problemu ale lepiej dmuchac na zimne ...

zgłoś do moderacji
    • Moo **, 2007-05-09 00:00

Dla nas był dobry i nie wypadały włosy :) ,a nizoral jest dobry na łupież,ale jak ktos farbuje włosy na ciemno-to kolor blaknie iszampon koloryzujący wogóle nizoralem mozna zmyc-tak robi moja teściowa jak jej kolor nie wyjdzie

zgłoś do moderacji
    • pyton892 , 2007-05-08 00:00

cześć,

moj chłopak uzywa od kilku tygodni jakis kupiony w markecie elseve w ciemnoniebieskim (w zasadzie w granatowym) opakowaniu. podobno niezły jest.

zgłoś do moderacji
    • Moo **, 2007-05-08 00:00

pyton892 :

"cześć,

moj chłopak uzywa od kilku tygodni jakis kupiony w markecie elseve w ciemnoniebieskim (w zasadzie w granatowym) opakowaniu. podobno niezły jest."

Hey,tez go uzywalismy-muszę przyznac ,że jest dobry :D

zgłoś do moderacji
    • Moo **, 2007-05-07 00:00

elka.77 :

"Witam

Jaki byście polecili? Szukam szamponu dla mężczyzn...

Może znacie jakies nowości?

Chetnie posłucham :)

pozdrawiam

Elk"

Jeśli chodzi o przeciwupieżowy to Nizoral jest bardzo dobry,zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn-kupisz go w aptece,a zwykły szampon,mój mąż teraz używa "schauma"(firmy-schwarzkopf)dla mężczyzn i nie narzeka Pozdro

zgłoś do moderacji