Kategorie: Społeczności / Towarzyskie
Forum: SZUKAM CHŁOPAKA! (478 postów)
założyciel: malwor13 | moderator: malwor13  | data utworzenia: 2009-04-29 15:39

Temat: Sprzedam dziewictwo? (16 postów)
autor: ~dziewica
~dziewica
Liczba wpisów: ?
Na forum od: ?
  zaproś do znajomych
 obserwuj profil
 zobacz wizytówkę
2011-08-12 12:40 Temat: (16 postów)

Sprzedam dziewictwo?

Tak się zastanawiam, bo widzę tu pełno ogłoszeń o spotkaniach na sex, albo sprzedaż dziewictwa. Przecież to chore i nie mam pojęcia, co kieruje dziewczynami publikującymi takie ogłoszenia. Dziewictwo to wasza sprawa, ale nie powinno być sprzedawane za żadne pieniądze! Przecież to coś, co możecie dać komuś, kogo kochacie a nie jakiemuś dziadowi za parę stówek! I do tego wszystkie są przeraźliwie młode - 15, 16 lat.

To chore!

Mam tylko nadzieję, że nie jestem sama w tym przekonaniu...

odpowiedz
Sortuj według:
  • ~dziewica, 2011-08-12 12:40
    Sprzedam dziewictwo?

Tak się zastanawiam, bo widzę tu pełno ogłoszeń o spotkaniach na sex, albo sprzedaż dziewictwa. Przecież to chore i nie mam pojęcia, co kieruje dziewczynami publikującymi takie ogłoszenia. Dziewictwo to wasza sprawa, ale nie powinno być sprzedawane za żadne pieniądze! Przecież to coś, co możecie dać komuś, kogo kochacie a nie jakiemuś dziadowi za parę stówek! I do tego wszystkie są przeraźliwie młode - 15, 16 lat.

To chore!

Mam tylko nadzieję, że nie jestem sama w tym przekonaniu...

zgłoś do moderacji
    • ~lisek, 2012-10-27 18:45
      Odp.: Sprzedam dziewictwo?

http://lisek.ebrokerpartner.pl/ zapraszam na stronę

zgłoś do moderacji
    • rafcio1991 *, 2011-12-16 16:44

Miasto, które zapoczątkuje zmiany w Twoim życiu ? Twierdzisz, że to nie realne ? Uważasz, że to kolejny Matrix ? Sprawdź nas www.sexycity.pl/polecam/rafik1991

zgłoś do moderacji
    • rafcio1991 *, 2011-12-16 16:42

Pragniesz doświadczyć czegoś nowego ? Poznać piękne kobiety, interesujących mężczyzn ? Sprawić, aby Twoje życie obrało inny kierunek ? Odwiedź nas na www.sexycity.pl/polecam/rafik1991

zgłoś do moderacji
    • ~jus, 2011-12-16 07:44

Pragniesz doświadczyć czegoś nowego ? Poznać piękne kobiety, interesujących mężczyzn ? Sprawić, aby Twoje życie obrało inny kierunek ? Odwiedź nas na www.sexycity.pl/polecam/56

zgłoś do moderacji
    • ~..., 2011-08-15 05:02

Nie no dajcie spokoj tym dziewczynom, dziewictwo jest to jak juz bylo powiedziane kawalek blony, i za zgubienie go dostaja dobre pieniadze to niech to robia, w tym swiecie pieniadz rzecz wazna a milosc, niestety dostatku nie zapewni. Sam jestem facetem w zyciu bym za seks nie zaplacil i niestety w chwili obecnej dalej jestem prawiczkiem, i dalej uwazam, ze to wolny wybor dziewczyny, sam nigdy bym nie wytykal dziewczynie, ze nie jest dziewica bo po co? Jest to zwykle hipokryctwo, bo przeciez facet moze dymac wszystko co sie rusza, ale dziewczyna ma byc dziewica ta jasne. Sam chetnie bym pierwszy raz z dziewica przezyl, ale to tylko z racji tego, ze w wieku 21 lat wstydzilbym sie pojsc do lozka z jakas doswiadczona, poniewaz bylbym wysmiany brakiem jakiejkolwiek wiedzy na ten temat. Mysle tez, ze pierwszy raz nie przyjdzie bo tak sie wstydze tego prawictwa, ze do dziewczyn sie boje odezwac... Zatem ja mowie nie czekac za dlugo bo bedzie sie zalowac zmarnowanych lat tak jak ja...

zgłoś do moderacji
    • ~qwert, 2011-08-15 04:02

Nie jesteś sama w swym przekonaniu. Nie zapominaj, że głupota jest hałaśliwa. Tak naprawdę takich dziewczyn jest mniej niż się wydaje. Ale swoją drogą nie jest to normalne i w pełni podzielam Twoje zdanie.

zgłoś do moderacji
    • ~EUFORIA ,,..//..,..//, 2011-08-14 22:42
      KSIĄŻKA MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY WYDAWNICTWA EUFORIA, MA CORAZ LEPSZE RECENZJE,,,...

Książka MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY wydawnictwa EUFORIA zupełnie obaliła pogląd że kobieta

może być nieatrakcyjną dla mężczyzny. Panie które przeczytały ten poradnik i stosują się do rad w nim opisanych, robią prawdziwą furorę wśród mężczyzn .Osoby z otoczenia przecierają oczy z niedowierzaniem Ta publikacja okazała się rewolucyjną .

zgłoś do moderacji
    • ~rak, 2011-08-15 02:16

no tak myślę sobie ale kota w worku tez bym nie kupił.......

zgłoś do moderacji
    • ~xx, 2011-08-15 00:28

Dac dziewictwo komus kogo kochacie???? A po co komu dziewictwo???? Dziewczyno, nikt nie bedzie cie kochal ani bardziej ani mniej za kawalek blony miedzy nogami!!!!

zgłoś do moderacji
    • Jora* *****, 2011-08-12 18:50

Nie jesteś sama . Dziś młode kobiety , dziewczyny czy ba, dziewczynki bardzo nisko się cenią . Piszę nisko , ponieważ nawet milion to za mało by sprzedać coś co czyni z nas szlachetne kobiety i przeznaczone jest dla czystej , szlachetnej miłości .

Każdy mężczyzna odpowiadający na takie ogłoszenia i korzystający z nich jest tylko namiastką mężczyzny - z racji przyrodzenia . Prawdziwy facet nigdy za psi pieniądz nie kupi sobie kilku minut z idiotką .

zgłoś do moderacji
      • ~yyyyy, 2011-08-15 00:12

ej? naprawa dziewictwa? przecież tu chodzi bardziej o psychiczne podejście. zabieg może i coś przywróci, ale to co ma się w głowie raczej nie. w tym wieku dziewczyny szukaja jakiś sposobów, by zwrócić na siebie uwage, odnaleźć osobowość, ale są młode i najczęściej głupie dlatego to jak to robią niestety ale nie mieści sie w granicach moralności i rozsądku.

zgłoś do moderacji
    • ~prof, 2011-08-15 00:08

Ciekawe ile będą dawały kiedy będą żonami i po 20 latach mążpowie podczas awantury że dziewicą nie byłaś i niewiadomo ile cię przeleciało ?? Podejrzewam że najpierw będzie heja a potem gdy ochłonie w myślach powie wszystko bo taka prawda. Dziewczyny pamiętajcie chłopaki szanują szanujące się a nie kurewki , jak są młodzi to jeszcze do konca nie myślą dopiero jak przeminie zauroczenie ciałem a zaczną większą rolę odgrywac uczucia wtenczas się zacznie rozpamiętywanie i nie jedna kobitka po 40 ma rozwalone małżenstwo bo miała chcice jak zwierze.

zgłoś do moderacji
    • ~PP, 2011-08-14 22:53

To zwykły interes! Naprawianie dziewictwa kosztuje 2000złotych (zabieg estetyczny) sprzedają to później za 5 tys wiec czysty zysk!

zgłoś do moderacji
    • ~u7u, 2011-08-14 22:56

A kto by chciał się z tym męczyć? Jak mi zapłaci kasę to mogę zdeflorować bo to nic przyjemnego!

zgłoś do moderacji