Kategorie: Styl życia / Uroda, fitness i taniec
Forum: Sanatoria, uzdrowiska i spa (134 posty)
założyciel: WP.PL | moderator: WP.PL | data utworzenia: 2009-04-07 12:55

Temat: Primavera SPA w Jastrzębiej Górze (63 posty)
autor: houlrglassnebula
~EwelinaM
Liczba wpisów: ?
Na forum od: ?
  zaproś do znajomych
 obserwuj profil
 zobacz wizytówkę
2013-03-22 14:00

Odp.: Primavera SPA w Jastrzębiej Górze

Czytając wasze wpisy odnoszę wrażenie, że byliśmy w dwóch innych hotelach?Byłam z rodziną na wigilie 2011 było super!Rozbudowana oferta dla rodzin z dziećmi,my w pokoju nie siedzieliśmy,co chwile jakieś konkursy.Na kuchnie nie narzekam bo było co zjeść i nie było problemów żołądkowych jak wspominacie w innych postach.Jedziemy obecnie na święta wielkanocne (2013) i ciekawa jestem wrażeń zwłaszcza że w końcu jest basen!Odezwę się ponownie po świętach i porównam oba wyjazdy.

odpowiedz
Sortuj według:
  • houlrglassnebula **, 2009-12-08 16:51
    Primavera SPA w Jastrzębiej Górze

Jesli jeszcze nie słyszeliście o tym Spa to musicie nadrobić zaległości.

Jest to hotel położony 100m od morza z niesamowicie bogatą ofertą jeśli chodzi o zabiegi i masaże.

Świetny sposób na relaks po długim tygodniu pracy albo pomysł na urlop nawet w zimie :)

zgłoś do moderacji
    • ~EwelinaM, 2013-03-22 14:00

Czytając wasze wpisy odnoszę wrażenie, że byliśmy w dwóch innych hotelach?Byłam z rodziną na wigilie 2011 było super!Rozbudowana oferta dla rodzin z dziećmi,my w pokoju nie siedzieliśmy,co chwile jakieś konkursy.Na kuchnie nie narzekam bo było co zjeść i nie było problemów żołądkowych jak wspominacie w innych postach.Jedziemy obecnie na święta wielkanocne (2013) i ciekawa jestem wrażeń zwłaszcza że w końcu jest basen!Odezwę się ponownie po świętach i porównam oba wyjazdy.

zgłoś do moderacji
    • a.anin , 2013-02-15 10:27

Mam wrażenie jakby ktoś tu celowo pisał tak negatywne opinie. Ja byłam w tym hotelu i świetnie się bawiłam, a oprócz tego wróciłam wypoczęta. Hotel Primavera Spa ma bogatą ofertę i każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

zgłoś do moderacji
    • ~harnas, 2012-11-09 12:42

salony SPA to powoli wizytówka Polski, jak tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=ACx2Pxexfms

zgłoś do moderacji
    • ~Andrzej, 2012-06-10 12:03

JAk dla mnie to najgorszy hotel w którym byłam. Nabawiłam sie grypy żołądkowej. Na stołówkach widziałam dziwne podejrzane owady i mrówki. Jeżeli nazywa się to spa to należy wymagać od tego trochę więcej. Pokój był mał a pod prysznicem był grzyb. Bardzo byłem zawiedziony !!! Bardzo nie polecam tego "HOTELU" .!

zgłoś do moderacji
    • ~prettywomen4, 2009-12-23 11:52

A wiecie co mi się podoba w Primavera spa?? To, że można tam zorganizować szkolenia i konferencje. Super by było pojechać na taką konferencję właśnie do hotelu Primavera. Bo można połączyć przyjemne z pożytecznym. Rano, czy do południa popracować a potem się oddać w ręce masażysty, albo kosmetyczki;)

zgłoś do moderacji
      • houlrglassnebula **, 2010-01-15 09:47

Nono, jest także opcja zabrania swoich maluchów do Primavera SPA. Jest tam dla nich przytulny kącik, gdzie ktoś się nimi zajmie, a one będą mogły się beztrosko bawić, podczas gdy mamusie się relaksują na masażach.

zgłoś do moderacji
      • houlrglassnebula **, 2010-01-15 09:49

Nono, jest także opcja zabrania swoich maluchów do Primavera SPA. Jest tam dla nich przytulny kącik, gdzie ktoś się nimi zajmie, a one będą mogły się beztrosko bawić, podczas gdy mamusie się relaksują na masażach.

zgłoś do moderacji
      • ~kasia, 2011-01-11 11:29

W życiu nie czytałam tak sprzeczych opinii, a zawsze czytam przed wyjazdem do danego ośrodka. Można dostać pomieszania zmysłów ;D. Skusiłam się jedziemy w lipcu, co będzie zobaczymy. Jedno wiem, nie znalazłam osrodka z równie bogatą ofertą dla dzieci: przedszkole (juz cieszymy się z mężem na drinka w samotności ;) ), duża sala zabaw + stolik dla dorosłych na kawkę, basenik odkryty, duże i przestronne drewniane place zabaw na piaszczystym podłożu a nie betonie, kawiarnia z kącikiem dla dzieci, baaardzo szeroki program animacji, poczestunki lodowe, zapowiada się super ..... no cóż zaryzykuję. Jak nie zapomnę zrecenzuję w lipcu.

zgłoś do moderacji
        • ~daga, 2011-02-14 13:02

do kasia :)

jestem tego samego zdania co do sprzecznych opinii , kurcze może człowiek zgłupieć totalnie :) my też się zdecydowaliśmy i jedziemy w lipcu , co będzie to będzie - z jednej strony wydaje się wszystko profesjonalnie przygotowane z drugiej strony reklama czyni cuda :) prawda leży pewnie po środku. Zastanawiam się jeszcze nad budynkiem A i B , bo jest trochę różnica w cenie ale po tym co przeczytałam boję sie brać B......

zgłoś do moderacji
        • ~diunka, 2011-10-17 13:48

Byłam w weekend, faktycznie budynek B przypomina sanatorium a nie hotel spa, prysznice zardzewiałe, pleśń oraz zwierzęta zwane rybikami, dla niewymagających może być ale według mnie budynek B niewart swojej ceny. Jedzenie bardzo dobre, nie ma się do czego przyczepić - stół szwedzki, dla dzieci ogromnie dużo atrakcji. Basen kryty ma średnice 9 metrów. Z usług spa nie korzystałam, więc nie wiem.

zgłoś do moderacji
    • lula5656 *, 2011-09-07 18:53

jestem bardzo zaskoczona twoją opinią rzadko kiedy spotykam się z taką skrajną opinią o tym miejscu, słyszałam same dobre opinie, że spa super, że fajne zabiegi i że miejsce też wysoki standard, to ale prawda jest taka ile ludzi tyle opinii , ja ciągle twierdzę, że to fajny hotel

zgłoś do moderacji
    • ~zawiedziony, 2011-08-19 11:01

Kilka słów o pobycie w Primavera SPA (jak się okazało odczas pobytu poprzednio OW Drejk”

Jak pada to:

Pokój zabaw jest, ale wtedy gdy go potrzeba to jest do bólu zapchany

Internet zwalnia do szybkości GPRS (większość wtedy siedzi na necie bo nie ma nic innego do roboty)

Przecieka patio z fontanną a biegające dzieci się przewracają.

Wszystkie atrakcje są płatne w cenach jak na promenadzie.

Telewizor 14” odbiera dosłownie jak za komuny z zakłóceniami i praktycznie jest bezużyteczny.

Kilka danych:

W basenie (dużym broziku) woda mętna taka, że raczej jest chlor z wodą a nie woda z chlorem,

Pokoje i łazienki (budynek B) pamętają późnego Gierka tyle, że są nowe narzuty i wygodne łóżka, z gratisem grzyba w łazienkach.

Jedzenie ogólnie dobre, tyle, że niezjedzone w jeden dzień wystawiane są przez kolejne aż do skutku (polecam Colę po posiłkach, żeby nie spędzić wakacji w WC)

Obsługa miła, tyle, że słabo kompetentna.(trafiają się napawdę spoko ludzie)

Baklony w pokojach trzeba zamykać „z buta”, ponieważ okna są marnej jakości.

Huk przejeżdżających samochodów jest porównywalny z głośną ulicą w dużym mieście (ulica jest z kostki brukowej) a okien nie można zamknąć, ponieważ klimatyzacji w pokojach – BRAK.

Do pokoi zamki są na zwykłe klucze, czyli nie ma jak zostawić śpiące dziecko, żeby w razie czego mogło wyjść z pokoju. Jak zaśnie to nie dstaniemy się do niego.

Do SPA nie ma co się czepiać, no może tylko to, że jak np. w pakiecie kupiony peeling robiony jest „na sztukę”.

Podsumowując:

Primavera to nic innego jak Dom Wczasowy lub OW pod przykrywką hotelu w standardzie „niby SPA”. Większość sprzętu jest mocno wyeksploatowana..Można by jeszcze przeżyć te niedogności jakby w sąsiednich pokojach nie było głośnej młodzieży z koloni, nazywanych grupami sportowymi. W „normalnym” hotelu w ogólnie przyjętym standardzie SPA by to nie przeszło. Nie oczekiwałem standardu 4-ch gwiazdek, ale na Ośrodek Wypoczynkowy to zbyt wygórowana cena za pobyt. Ogólnie „za te pieniądze” to nie polecam i spodziewałem się znacznie więcej. Na szczęście tylko 2 dni padało...

zgłoś do moderacji
    • chichota123 , 2011-07-13 14:56

Faktycznie opinie są bardzo zróżnicowane, ciekawe z czego to wynika. W te wakacje Primavera się postarała i stworzyli fajne pakiety w swojej ofercie i różne rodzinne warianty pobytu. Mnie zaciekawiła oferta pobytów odchudzających, proponowane przez nie dietę na licencji dr Bardadyna, słyszał ktoś? Ten dr występuje w TVN , publikuje książki i wszędzie się reklamuje i zastanawia mnie czy bylaby skuteczna i czy się tam wybrać do nich na to :)

zgłoś do moderacji
    • angjur1 **, 2009-12-21 09:55

Faktycznie tam jest wspaniale!!! Miła obsługa, zabiegi na najwyższym poziomie, znakomity hotel - Primavera to idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Byłam tam już kilka razy i muszę przyznać, że na pewno jeszcze nie raz tam pojadę:)

zgłoś do moderacji
      • houlrglassnebula **, 2009-12-22 22:02

O, no proszę, jak miło, że nie tylko ja na tym forum miałam okazję korzystać z oferty Primavera SPA.

Piszesz, angjur1, że ci się podobało, a co najbardziej? Bo mi te niesamowicie relaksacyjne masaże!

zgłoś do moderacji
        • cytrusowa666 *, 2011-07-07 14:22

Z tego co słyszałam o tym miejscu to jest bardzo fajnie położone i co ważne - przystosowane do rodzin z małymi dziećmi. Słyszałam, że mają tam różne opcje all inclusive dla rodzin z dziećmi, pokoje zabaw, imprezy dla dzieci, fajnie wyposażone, linearium, baseny etc. Był tam ktoś z dziećmi?

zgłoś do moderacji
    • ziomek_poziomek **, 2011-04-12 11:52

Słyszałem właśnie ostatnio o tym Głęboczku i ich winoterapii :) możesz coś na ten temat więcej napisać? Bo powiem szczerze, że mnie to zainteresowało :) Ktoś z Was może jeszcze tam był? Na co warto zwrócić uwagę?

zgłoś do moderacji
    • hela321 , 2011-03-24 15:13

Ja jednak wolę bardziej zaciszne miejsca jak chociażby Pojezierze Brodnickie. Słyszałam, że mieści się tam Hotel Głęboczek, który słynie ze swych zabiegów opartych na winoterapii. Poza tym okolica jest malownicza, dzięki czemu szybko można zapomnieć o codzienności.

zgłoś do moderacji
    • mrsag *, 2011-03-24 14:57

Ja byłem z dziewczyną, było bardzo przyjemnie. Hotel ma basen i siłownię (co jest dla mnie wielkim udogodnieniem), oprócz tego szereg upiększających zabiegów (co bardziej moją dziewczynę interesowało), bliziutko plaży, fajne miejsce

zgłoś do moderacji
    • ~sisimajbejbi, 2011-03-03 12:43

Ja jadę w maju na 3 tygodnie, jak wrócę to napiszę jak było.

zgłoś do moderacji