Kategorie: Zdrowie i medycyna / O zdrowiu ogólnie
Forum: Bądź zdrów (1376 postów)
założyciel: WP.PL | moderator: WP.PL | data utworzenia: 2008-06-02 14:53

Temat: co poradzic na bolace stawy? (32 posty)
autor: ~lenka
~ja
Liczba wpisów: ?
Na forum od: ?
  zaproś do znajomych
 obserwuj profil
 zobacz wizytówkę
2011-05-20 21:20

Odp.: co poradzic na bolace stawy?

Przede wszystkim omijac lekarzy i nie brac lekarstw,bo to tylko tapeta.Na forum Bioslone.pl wpisz w wyszukiwarke-bolace stawy-wielu ludziom pomogli SIE WYLECZYC,a ni zatapetowac.Wiem cos o tym bo mi bardzo pomogli-pozdrawiam

odpowiedz
Sortuj według:
  • ~lenka, 2011-05-17 19:09
    co poradzic na bolace stawy?

czesto bola mnie stawy - szczegolnie kolana. zazwyczaj pod koniec dnia albo jak kucam. jak myslicie czym to jest spowodowane, co mozna na to poradzic?

zgłoś do moderacji
    • ~ja, 2011-05-20 21:20

Przede wszystkim omijac lekarzy i nie brac lekarstw,bo to tylko tapeta.Na forum Bioslone.pl wpisz w wyszukiwarke-bolace stawy-wielu ludziom pomogli SIE WYLECZYC,a ni zatapetowac.Wiem cos o tym bo mi bardzo pomogli-pozdrawiam

zgłoś do moderacji
    • ~ona, 2011-05-20 18:43

Ja radzę Ci iść do swojego lekarza rodzinnego i poprosić o badania. Powodów może być kilkanaście, Możemy równie dobrze poszukać szklanej kuli i tam znaleźć odpowiedź. Może być:

- zakażenie paciorkowcem,

- schorzenie reumatyczne,

- borelioza,

- sarkoidoza,

- uraz mechaniczny,

- sama nie wiem co?

Pozdrawiam

zgłoś do moderacji
    • ~kociara, 2011-05-20 09:27

Adoptować kotka, który wygrzewa kolana, piszę to całkowicie poważnie.

zgłoś do moderacji
      • ~bibi, 2011-05-20 12:39

dobrym rozwiązaniem jest też rehabilitacja. chyba najlepiej pomaga. oczywiście glukozamina też nie zaszkodzi ;)

zgłoś do moderacji
        • ~myszka, 2011-05-20 14:23

Zgadzam się w 100%! Rehabilitacja + inne zabiegi mogą zdziałać cuda. Też miałam problemy ze stawami, ale w zeszłym roku zafundowałam sobie 10 dniowy turnus rehabilitacyjny w klinice w Nowym Dworze i od tego czasu nie mam już prawie żadnych problemów - nawet kolana przestały mi strzykać ;)

zgłoś do moderacji
    • awanka , 2011-05-20 13:38

Miałam tez ten problem 3 lata temu byłam u ortopedy dostałam lek o nazwie meloxicam 10 tabletek przestało bolec i do tej pory nie boli. Zapamietałam nazwe leku , bo będe prosiła w przypadku gdyby sie powtórzyło o to samo. Nie wiem czy lek jest tak dobry czy tylko ja jestem na niego wrażliwa, nie mniej jednak pomógł.

zgłoś do moderacji
    • ~Zusiak, 2011-05-20 13:12

Darmowe telefony, ubrania, płyty CD, aparaty fotograficzne... Myślisz że to niemożliwe? Wpisz w wyszukiwarce: aukcje dam bo mam

zgłoś do moderacji
    • ~superirena@op.pl, 2011-05-20 11:02

Witam, ja mogę poradzić zażywanie glukozaminy natura w opakowaniu jest 90 tabl, 3 razy dziennie , moja siostra tak bardzo cierpiała na kolana , że już praktycznie nie mogła chodzić, nasz fajny pan aptekarz jej polecił, zaczęła brać we wrzesniu ub roku , teraz chodzi jak perszing, ale cały

czas bierze, to nie szkodzi, a groził jej wózek,

zgłoś do moderacji
    • ~ma, 2011-05-20 12:46

Sama mam problem z kolanami, więc wiem co piszę. Trzeba wykonać badanie TSH (z krwi), żeby sprawdzić, czy tarczyca prawidłowo funkcjonuje – to po pierwsze. Jeśli jest wysokie – niestety do endokrynologa (po włączeniu leków z czasem bóle stawów ustąpią). Jeśli natomiast badanie jest ok. - wtedy polecam wizytę u ortopedy (nie ma co lekceważyć objawów, bo nogi są nam na ogół dość często potrzebne ;). On już powie co dalej – czy dodatkowe badania czy rehabilitacja. …i jeśli rehabilitacja – to u dobrego specjalisty, a nie naciągacza.

zgłoś do moderacji
    • ~MAMUŚKA, 2011-05-20 12:13

święta racja,adoptować kota........to wycisza j pomaga nie tylko kolana(tylko po wyzdrowieniu )-NIE WYRZUCAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BROŃ BOŻE

zgłoś do moderacji
    • ~burzyński, 2011-05-17 19:32

jeśli ktoś ma problem ze znalezieniem kobiety, z poderwaniem jej, to polecam kursy uwodzenia z Wyższej Szkoły Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Mają świetnie przygotowanych prowadzących i samą tematykę szkolenia, uczą nowoczesnych i skutecznych metod uwodzenia. Ja poszedłem na taki kurs ponieważ moje kompleksy uniemożliwiały mi zdobycie jakiejkolwiek kobiety. Teraz mam większą pewność siebie, na kursie nauczyłem się inaczej patrzeć na siebie i dostrzegać w sobie wiele pozytywnych cech. Naprawdę warto skorzystać www.wyzszaszkolauwodzenia.pl

zgłoś do moderacji