Kategorie: Biznes / Handel i usługi
Forum: Firmy (1338 postów)
założyciel: WP.PL | moderator: WP.PL | data utworzenia: 2008-05-27 10:51

Temat: Drukarnia Internetowa Caffeprint.eu (51 postów)
autor: tbro
Liczba wpisów:
23
*
Na forum od: 2010-04-13
  zobacz wizytówkę
2011-02-02 12:12 Temat: (51 postów)

Drukarnia Internetowa Caffeprint.eu

Miesiąc temu po raz pierwszy skorzystałem z oferty drukarni caffeprint –i muszę przyznać że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i w pełni usatysfakcjonowany. Zamówienie on-line zajęło mi 2minuty - działanie jest bardzo proste, składasz ofertę na wybrany przez Ciebie towar, po czym przysyłają Ci kurierem gotowy produkt. Tak jak zwykły zakup online. Polecam!

odpowiedz
Sortuj według:
  • tbro *, 2011-02-02 12:12
    Drukarnia Internetowa Caffeprint.eu

Miesiąc temu po raz pierwszy skorzystałem z oferty drukarni caffeprint –i muszę przyznać że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i w pełni usatysfakcjonowany. Zamówienie on-line zajęło mi 2minuty - działanie jest bardzo proste, składasz ofertę na wybrany przez Ciebie towar, po czym przysyłają Ci kurierem gotowy produkt. Tak jak zwykły zakup online. Polecam!

zgłoś do moderacji
    • Gracek90 **, 2014-08-17 16:08
      Odp.: Drukarnia Internetowa Caffeprint.eu

Jeżeli chodzi o kuriera to ja osobiście polecam Wysyłam Taniej.

zgłoś do moderacji
    • ~mario, 2011-05-30 16:47

Ja niestety dobrego słowa o nich powiedzieć nie mogę. Zamówienie na ulotki przeciągało się w nieskończoność mimo szybkiej płatności i dobrze przygotowanych plikach. Lipa straszna. Nie należą do ludzi słownych którzy wywiązują się należycie ze zobowiązań. Porównanie mam bo w internecie drukuję już jakiś czas. A te pozytywne komenty na forum to po prostu spam wykonany przez ich pracowników.

zgłoś do moderacji
      • ~Caffeprint - obsługa, 2011-06-29 23:14

Szanowny mario,

Prosimy o informację przy którym zamówieniu były wspomniane problemy.

W przypadku trudności z ustaleniem nr-u tego zamówienia, można skorzystać z faktury wysyłanej automatycznie mailem, po realizacji zamówienia oraz dostępnej w panelu klienta.

Uzyskanie tych danych pozwoli zweryfikować prawdziwość przytoczonych zarzutów. Ustalenia zostaną przedstawione w kolejnym wpisie, o ile otrzymamy jakiekolwiek dane.

zgłoś do moderacji
        • ~Rysiekzklanu, 2011-09-08 16:32

Widzę że nie jestem jedyny któremu caffeprint nie przypadła do gustu. W moim przypadku firma polegał wręcz na wszystkich szczeblach zamówienia, począwszy od kontaktu (tak mailowego jak i telefonicznego) przez czas realizacji i na jakości kończąc. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ DRUKARNI !

zgłoś do moderacji
          • ~stronywwwpoznan, 2014-08-05 08:46

Co do drukarni, to nie korzystałem z ich usług, jednak firmom z Poznania, chciałbym polecić studio graficzne, które wykonało dla nas stronę internetową oraz pakiet identyfikacji wizualnej. Studio Desir Poznań - www.desir.pl. Jakość usługi na najwyższym poziomie.

zgłoś do moderacji
        • ~adi, 2012-07-25 13:43

A ja znam Caffeprint od początku.. wtedy jeszcze właściciel trochę się starał.. teraz klapa totalna, zero obsługi, ilościówka a nie jakość.. z każdym zamówieniem składam reklamację i więcej tam nie zamówię! Już nie ma co się łudzić na stałą współpracę i że pomyłki się zdarzają - Jakość ZEROWA, terminy ZA DŁUGIE, z właścicielem nie idzie się dogadać! Panie Danielu, w takim tempie szybciej rozłoży Pan drukarnię na łopatki, niż ona powstała..

zgłoś do moderacji
      • ~az, 2012-08-08 12:55

Ja również podziękuję, żenada, jakość słaba,a podejście do Klienta poniżej zera.

Polecam chromę

zgłoś do moderacji
    • ~cenerer, 2014-07-17 13:28

Ja jeszcze nie miałem wprawdzie z nią do czynienia ale w chwili obecnej drukuję materiały reklamowe w drukarni OpenPrint i chyba tak już zostanie. Bardzo dobre miejsce, wszystkie druki wykonane w wysokiej jakości, na czas, generalnie im więcej się zamawiam tym jest taniej. Zawsze również można do nich zadzwonić i dokładnie się dogadać w sprawie zamówienia.

Jakość druku bardzo dobra, papieru również.Szczerze to nie wiem jak im się opłaca prowadzenie biznesu przy tak niskich cenach ;)

zgłoś do moderacji
    • ~aleks, 2011-07-14 10:43

Całkowicie się zgadzam, drukarnia caffeprint jest bardzo profesjonalna. W moim mieście jest dużo różnych drukarni i ofert, ale zawsze jak zamawiałem większą ilość ulotek, plakatów musiałem dłużej czekać. Tutaj nie dość że składam zamówienie przez internet-nigdzie nie muszę chodzić, wydruki otrzymuję dość szybko, strona jest bardzo przejrzysta, kontakt natychmiastowy, no poprostu dbaja o klienta!

zgłoś do moderacji
      • ~Oogfor, 2011-11-03 15:14

Ja caffeprint za realizację usług bym nie ganiał. Wszystko zgodnie z informacjami na ich stronie. Niestety tej drukarni mimo to nie ma co polecać. Ceny dużo wyższe niż u konkurencji a jakość druku beznadziejna. Widać ze tną koszty, licząc że klient się nie zorientuje. Dla świętego spokoju lepiej skorzystać z innej firmy.

zgłoś do moderacji
      • ~Dawid7982, 2014-02-25 11:49

Od jakiegoś czasu korzystam z drukarni internetowej www.qprint24.pl, duży wybór, terminowo no i przede wszystkim moim zdaniem bardzo tanio przy bardzo dobrej jakości. Myślę że warto współpracować z taką firmą.

zgłoś do moderacji
        • ~cokkie, 2014-06-06 20:28

Takich ofert w sieci jest wiele. Widać ten sektor usług ciągle się rozwija i nie jest do końca jeszcze zapełniona ta nisza. Z innych drukarni jest jeszcze http://www.drukowalnia.pl/ można tam wydrukować sobie 1000 wizytówek za 79 zł.

zgłoś do moderacji
    • ~duza agencja, 2012-05-26 22:41

Witam. No niestety zdecydowanie nie polecam caffeprint. Terminy podane na stronie nigdy nie sa dotrzymywane. Jakosc druku - przydalaby sie zdecydowanie wieksza liniatura rastra. 160 to sie drukowalo 20 lat temu. Kropki widoczne golym okiem - niestety klienci to widza i marudza/reklamuja.

zgłoś do moderacji
    • ~Places, 2014-04-12 21:12

ja znam wlasnie DImlab :)Moze dlatego,ze z Gdyni jestem :)

zgłoś do moderacji
      • ~plakaciarz, 2014-04-18 13:17

Na studiach drukowałem w dimlabie rozne formaty, zwlaszcza plakaty i druki na plotnach i wspolpraca przebiegala elegancko. Jak ktos nie jest z Trojmiasta, to zaden problem, bo z tego co sie orientuje, maja tez formularz zamowien online i wysylaja na caly kraj. Pozdrowionka!

zgłoś do moderacji
    • ~stanrolt, 2011-02-08 10:09

A jak mam swój własny projekt kalendarza, swój własny pomysł to skąd pewność, że niczego nie schrzanią? Drukarnie online ciężej kontrolować niż normalną.

zgłoś do moderacji
      • ~tor, 2011-08-22 13:53

Jeżeli nie są to standardowe produkty (np. wymiary, palety barw ), to byłbym bardzo ostrożny - jak masz do czynienia z automatami to zawsze jest szansa, że coś pójdzie nie tak (i to nawet bardzo duża, uwierz mi) a jak masz do czynienia z ludźmi to zawsze można na bieżąco mieć nad wszystkim kontrolę, szczególnie kiedy to zamówienie dla twojego klienta...

A z tym cudownym cafeprintem to już w szczególności zalecam ostrożność - na szczęście nie mi (raczej nie przekonują mnie takie bajery w internecie, które służą do zbijania kasy dla cwaniaczków), ale przytrafiło się moim znajomym, że dostali zamówienie w ostatniej chwili - mają problem z terminowym realizowaniem zamówień jak to już ktoś pisał - i szybko przekazali klientowi, a tu się okazuje, że to nie jego zamówienie, całkiem inny produkt, albo jest zamówienie źle wydrukowane.

Już myślę, że lepiej dopłacić kilka złotych i mieć pewność, że będzie wszystko w porządku. Wiadomo, jak coś jest tanie, to musi mieć jakąś przyczynę :)

zgłoś do moderacji
        • ~Majkel, 2013-10-21 17:34

Sprawdźcie drukarnię internetową Strefa Xero - [url=http://strefaxero.pl/]tanie ksero warszawa[/url]. Korzystam z usług tej firmy od jakiegoś czasu i zawsze szybko i solidnie wykonują zlecenie.

zgłoś do moderacji
        • ~Hilda, 2014-01-25 10:48

witam. Polecam skorzystać z oferty drukarni parkdruku.pl. <a href="http://parkdruku.pl" target="_blank"> parkdruku.pl</a> ma niske ceny, doskonałą jakość oraz krótkie terminy. Sporo im zlecam i jeszcze się nigdy nie zawiodłam.

pozdrawiam

Hildegarda

zgłoś do moderacji
      • ~murof, 2011-11-16 15:11
        Odp.: Drukarnia Dukon.pl

Ja kiedyś drukowałem plakaty w drukarni Drukon.pl i byłem bardzo zadowolony. Ze swojej strony mogę polecić właśnie tą drukarnię.

zgłoś do moderacji