Kategorie: Biznes / Handel i usługi
Forum: Firmy (1317 postów)
założyciel: WP.PL | moderator: WP.PL | data utworzenia: 2008-05-27 10:51

Temat: Drukarnia Internetowa Caffeprint.eu (49 postów)
autor: tbro
Liczba wpisów:
23
*
Na forum od: 2010-04-13
  zobacz wizytówkę
2011-02-02 12:12 Temat: (49 postów)

Drukarnia Internetowa Caffeprint.eu

Miesiąc temu po raz pierwszy skorzystałem z oferty drukarni caffeprint –i muszę przyznać że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i w pełni usatysfakcjonowany. Zamówienie on-line zajęło mi 2minuty - działanie jest bardzo proste, składasz ofertę na wybrany przez Ciebie towar, po czym przysyłają Ci kurierem gotowy produkt. Tak jak zwykły zakup online. Polecam!

odpowiedz
Sortuj według:
  • tbro *, 2011-02-02 12:12
    Drukarnia Internetowa Caffeprint.eu

Miesiąc temu po raz pierwszy skorzystałem z oferty drukarni caffeprint –i muszę przyznać że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i w pełni usatysfakcjonowany. Zamówienie on-line zajęło mi 2minuty - działanie jest bardzo proste, składasz ofertę na wybrany przez Ciebie towar, po czym przysyłają Ci kurierem gotowy produkt. Tak jak zwykły zakup online. Polecam!

zgłoś do moderacji
    • ~cenerer, 2014-07-17 13:28
      Odp.: Drukarnia Internetowa Caffeprint.eu

Ja jeszcze nie miałem wprawdzie z nią do czynienia ale w chwili obecnej drukuję materiały reklamowe w drukarni OpenPrint i chyba tak już zostanie. Bardzo dobre miejsce, wszystkie druki wykonane w wysokiej jakości, na czas, generalnie im więcej się zamawiam tym jest taniej. Zawsze również można do nich zadzwonić i dokładnie się dogadać w sprawie zamówienia.

Jakość druku bardzo dobra, papieru również.Szczerze to nie wiem jak im się opłaca prowadzenie biznesu przy tak niskich cenach ;)

zgłoś do moderacji
    • ~aleks, 2011-07-14 10:43

Całkowicie się zgadzam, drukarnia caffeprint jest bardzo profesjonalna. W moim mieście jest dużo różnych drukarni i ofert, ale zawsze jak zamawiałem większą ilość ulotek, plakatów musiałem dłużej czekać. Tutaj nie dość że składam zamówienie przez internet-nigdzie nie muszę chodzić, wydruki otrzymuję dość szybko, strona jest bardzo przejrzysta, kontakt natychmiastowy, no poprostu dbaja o klienta!

zgłoś do moderacji
      • ~Oogfor, 2011-11-03 15:14

Ja caffeprint za realizację usług bym nie ganiał. Wszystko zgodnie z informacjami na ich stronie. Niestety tej drukarni mimo to nie ma co polecać. Ceny dużo wyższe niż u konkurencji a jakość druku beznadziejna. Widać ze tną koszty, licząc że klient się nie zorientuje. Dla świętego spokoju lepiej skorzystać z innej firmy.

zgłoś do moderacji
      • ~Dawid7982, 2014-02-25 11:49

Od jakiegoś czasu korzystam z drukarni internetowej www.qprint24.pl, duży wybór, terminowo no i przede wszystkim moim zdaniem bardzo tanio przy bardzo dobrej jakości. Myślę że warto współpracować z taką firmą.

zgłoś do moderacji
        • ~cokkie, 2014-06-06 20:28

Takich ofert w sieci jest wiele. Widać ten sektor usług ciągle się rozwija i nie jest do końca jeszcze zapełniona ta nisza. Z innych drukarni jest jeszcze http://www.drukowalnia.pl/ można tam wydrukować sobie 1000 wizytówek za 79 zł.

zgłoś do moderacji
    • ~duza agencja, 2012-05-26 22:41

Witam. No niestety zdecydowanie nie polecam caffeprint. Terminy podane na stronie nigdy nie sa dotrzymywane. Jakosc druku - przydalaby sie zdecydowanie wieksza liniatura rastra. 160 to sie drukowalo 20 lat temu. Kropki widoczne golym okiem - niestety klienci to widza i marudza/reklamuja.

zgłoś do moderacji
    • ~Places, 2014-04-12 21:12

ja znam wlasnie DImlab :)Moze dlatego,ze z Gdyni jestem :)

zgłoś do moderacji
      • ~plakaciarz, 2014-04-18 13:17

Na studiach drukowałem w dimlabie rozne formaty, zwlaszcza plakaty i druki na plotnach i wspolpraca przebiegala elegancko. Jak ktos nie jest z Trojmiasta, to zaden problem, bo z tego co sie orientuje, maja tez formularz zamowien online i wysylaja na caly kraj. Pozdrowionka!

zgłoś do moderacji
    • ~stanrolt, 2011-02-08 10:09

A jak mam swój własny projekt kalendarza, swój własny pomysł to skąd pewność, że niczego nie schrzanią? Drukarnie online ciężej kontrolować niż normalną.

zgłoś do moderacji
      • ~tor, 2011-08-22 13:53

Jeżeli nie są to standardowe produkty (np. wymiary, palety barw ), to byłbym bardzo ostrożny - jak masz do czynienia z automatami to zawsze jest szansa, że coś pójdzie nie tak (i to nawet bardzo duża, uwierz mi) a jak masz do czynienia z ludźmi to zawsze można na bieżąco mieć nad wszystkim kontrolę, szczególnie kiedy to zamówienie dla twojego klienta...

A z tym cudownym cafeprintem to już w szczególności zalecam ostrożność - na szczęście nie mi (raczej nie przekonują mnie takie bajery w internecie, które służą do zbijania kasy dla cwaniaczków), ale przytrafiło się moim znajomym, że dostali zamówienie w ostatniej chwili - mają problem z terminowym realizowaniem zamówień jak to już ktoś pisał - i szybko przekazali klientowi, a tu się okazuje, że to nie jego zamówienie, całkiem inny produkt, albo jest zamówienie źle wydrukowane.

Już myślę, że lepiej dopłacić kilka złotych i mieć pewność, że będzie wszystko w porządku. Wiadomo, jak coś jest tanie, to musi mieć jakąś przyczynę :)

zgłoś do moderacji
        • ~Majkel, 2013-10-21 17:34

Sprawdźcie drukarnię internetową Strefa Xero - [url=http://strefaxero.pl/]tanie ksero warszawa[/url]. Korzystam z usług tej firmy od jakiegoś czasu i zawsze szybko i solidnie wykonują zlecenie.

zgłoś do moderacji
        • ~Hilda, 2014-01-25 10:48

witam. Polecam skorzystać z oferty drukarni parkdruku.pl. <a href="http://parkdruku.pl" target="_blank"> parkdruku.pl</a> ma niske ceny, doskonałą jakość oraz krótkie terminy. Sporo im zlecam i jeszcze się nigdy nie zawiodłam.

pozdrawiam

Hildegarda

zgłoś do moderacji
      • ~murof, 2011-11-16 15:11
        Odp.: Drukarnia Dukon.pl

Ja kiedyś drukowałem plakaty w drukarni Drukon.pl i byłem bardzo zadowolony. Ze swojej strony mogę polecić właśnie tą drukarnię.

zgłoś do moderacji
        • ~samanta, 2013-02-01 15:48
          Odp.: Drukarnia TPSdruk

ja nigdy nie narzekałem na jakość druku z tej drukarni, i z terminami też nie mieli problemu więc dziwi mnie to co pisałeś wcześniej. Z resztą zdarza mi się robić u nich pilne zamówienia i wyrabiali się na czas. Tak więc ja ze swojej strony polecam TPSdruk.

zgłoś do moderacji
      • ~maciek tolwinsky, 2013-02-11 11:12

stanrolt, jeżeli projekt jest kompletny i nie wymaga poprawek to masz taką samą pewność jak w przypadku stacjonarnej drukarni, druk odbywa się zawsze tak samo, przecież w stacjonarnej drukarni nie będziesz patrzył drukarzowi na ręce podczas pracy. Dlatego polecam Ci www.advertart.pl jest to drukarnia internetowa z siedzibą w Warszawie, drukują plakaty, broszury, kalendarze, ulotki, katalogi i inne.

zgłoś do moderacji
    • ~Grzesio40, 2013-10-25 21:01

Polecam wszystkim zainteresowanym drukiem drukarnię internetową print24. Doskonała jakość druku, możliwość samodzielnego zaprojektowania np. wizytówki, ulotki. Terminowość, a także niskie ceny usług stawiają ją na czele najlepszych firm poligraficznych. Zachęcam do korzystania z usług tej drukarni!

zgłoś do moderacji
    • ~Pawel, 2012-05-16 15:15

Ja sie wlasnie gleboko zastanawiam nad ta firma. Drukuje od nich od 2 lat. Mam 2 konta, jedno dla swojej wlasnej firmy drugie dla drugiej z ktorej wspolpracuje w kwestii graficznej. Juz 3 razy byly pomylki z ich strony: 1. nawet po przeslaniu DOKLADNEGO rysunki z wymiarami i miejscem bigowania im to nie wyszlo o jakis centymetr 2. z 8 x 250 wizytowek jednej nie bylo wogole (7 na 8 w sumie nie jest zle) tzeci raz powazny parudniowy poslizg w wysylce. a tym razem poszli juz wogole po bandzie i nie dosc ze wyslali mi jednostronne wizytowki chociaz zamawialem, projektowalem i przeslalem projekt dwustronny, to pani od reklamacji nie pozwolila wziasc 20 /30 wizytowek zebym mial co klientowi dac na czas dodruku, to jeszzce straszy tym ze beda je dokladnie liczyc jak do nich dojda a jezeli bedzie brakowac nie uznaja reklamacji to w dodatku druk rozpoczna dopiero kiedy zwrot do nich wroci i je wlasnie przelicza!!! nie dosc ze swiece oczami za nich przed klientem to jeszcze dodaja nastepne dni do terminu realizacji zamowienia z powodu tego ze musza je niby przeliczyc bo klientowi ktory z nimi jest od 2 lat nie ufaja o marne 50 zl ... porazka. ....

wlasnei byl kurier ktorego przyslali; babka z caffeprint miala wyslac wypelniony list przewozowy ... kurier go nie mial, ja go nie mialem .... dymalem znowu na trzecie pietro, zeby wziasc dane do przesylki. porazki ciag dalszy. powiem tak UWAGA bo klient tam nie pan, a pani Aleksandra nie wie co to uprzejmosc i poszanowanie klienta (nawet w naszych ciezkich czasach).

zgłoś do moderacji
      • ~Michał, 2012-10-05 13:17

Witam.

Ze swojej strony mogę polecić vivaprint.pl. Nie będę ukrywał, że jestem pracownikiem tej drukarni i jestem trochę zaskoczony słowami o konkurencji.. niska jakość i przeciąganie terminów? Widać, że "rozgłos" tych marek nie idzie w parze z zadowoleniem klientów. Nikt nie jest idealny ale nie pamiętam aby zdarzyły się u nas narzekania na jakość, szef zawsze się stara reklamacje rozpatrywać z korzyścią dla klienta. Z resztą nie wyobrażam sobie sytuacji aby po realizacji zamówienia w vivaprint.pl ktoś był niezadowolony.

zgłoś do moderacji
    • ~Lukas25, 2013-07-22 15:28

Ja kupuję w Cewe-Print. Zamówiłem u nich [url=http://www.cewe-print.pl/shop/wizytowki.aspx]druk wizytówek[/url]. Bardzo dobra cena i jakość wydruku. Większość drukarni nigdy nie dopasowała mi kolorów do tych co im wysłałem, albo za jasno, albo jakiś wogule niepodobny kolor. Tutaj bez problemu idealnie tak jak chciałem .

zgłoś do moderacji