Kategorie: Biznes / Handel i usługi
Forum: Firmy (1315 postów)
założyciel: WP.PL | moderator: WP.PL | data utworzenia: 2008-05-27 10:51

Temat: ostrzezenie przed firma kurierska DPD (349 postów)
autor: ~gosc
~normal
Liczba wpisów: ?
Na forum od: ?
  zaproś do znajomych
 obserwuj profil
 zobacz wizytówkę
2011-08-12 16:37

Odp.: ostrzezenie przed firma kurierska DPD

jełopem to raczej ty jesteś- połowa z tych kurierów pracuje z wielką łaską-najlepiej jakby klient sam przyjechał po przesyłkę. same buractwo. dzwoni że bedzie za 10 minut a pojawia się za 3 godziny. K..... czysta kpina z ludzi

odpowiedz
Sortuj według:
  • ~gosc, 2008-09-22 13:39
    ostrzezenie przed firma kurierska DPD

Ostrzegam przed korzystaniem z uslug firmy kurierskiej DPD. Są niekompetenti i mają zlewczy stosunek do klienta.

Dostarczenie 20-kilogramowej przesylki (Warszawa) zajelo DPD tydzien. Na dodatek wymagalo interwencji.

Kupilam coś w sklepie internetowym. Mieli przeslac DPD. Najpierw myslalam, ze to sklep okazal się naciagaczem, bo minely trzy dni od zaplaty, a towaru ani śladu. Ale jak mi tam podali nr paczki w DPD, wyszlo na jaw, ze DPD odebralo towar dla mnie już w dniu, w ktorym zrobilam przelew. Zapakowali paczkę do magazynu - i czekali na zbawienie. Po interwencji zaproponowali mi, ze jak chcę szybkiej dostawy, to moge sama do nich przyjechać do nich, do DPD. Bo po to czlowiek płaci za kuriera - żeby odczekać kilka dni i jechać samemu.

W sumie skandal. Na dodatek wmawiali mi, że byly dwie proby doręczenia. Tylko ze akurat przez te dni non stop ktos byl w domu. DPD działa gorzej niz poczta, bo ona chociaz podrzuca awiza do skrzynki, kiedy nie chce sie im nosic paczek.

zgłoś do moderacji
          • ~normal, 2011-08-12 16:37

jełopem to raczej ty jesteś- połowa z tych kurierów pracuje z wielką łaską-najlepiej jakby klient sam przyjechał po przesyłkę. same buractwo. dzwoni że bedzie za 10 minut a pojawia się za 3 godziny. K..... czysta kpina z ludzi

zgłoś do moderacji
            • maxania-1980 *, 2012-08-07 00:14

Masz w 100% rację, moja siostra otrzymała telefon od kuriera, że ma podjechać (dla odmiany chodziło o odbiór paczki godzina bez znaczenia, bo firme ma przy domu)do najbliższej miejscowości bo on 6km z paczka jeździł nie będzie dodatkowo. Za pierwszym razem podjechała, coś każdemu może cos wypaść, za drugim razem go ochrzaniła, nie pomogło, za trzecim zadzwoniła do firmy, powiedziała co swoje i zmieniła kuriera, na brokera www.grupaprzewozowa.pl (nie ukrywam, że firme jej ja poleciłam, bo korzystałam z ich usług i nie miałam takich problemów). Teraz u niej też już ich nie ma

zgłoś do moderacji
            • ~Darko, 2012-12-11 16:53

A Ty debilu nie umiesz czytać??? MA DO DOSTARCZENIA DZISIĄTKI PRZESYŁEK A NIE TWOJĄ PSIA KUPĘ

zgłoś do moderacji
      • ~nati, 2011-09-06 21:07

ja mam najlepsze doświadczenia i z siódemką i dpd i dhl....jedyny "humorzasty" kurier jaki mnie odwiedza z przesyłkami to GLS,ale też da się wytrzymać -w końcu to też człowiek,ze swoimi problemami oi całym życiowym balastem.Nie polecam natomiast nikomu kurierów PKS-u i K-ex.....ale to ponoć zależy też od kuriera jaki obsługuje dany rejon,a nie od firmy!

zgłoś do moderacji
    • ~marekP, 2012-11-18 19:17

A więc tak drodzy klienci dpd, ja i moi koledzy kurierzy mamy was w dupie, dosłownie, nikt sie nie przejmuje ze siedzisz caly dzien w domu, jak mi sie chce to zadzwonie, jak wkorzysz mnie przez telefon to wchodze na pake i kopie ta twoja paczke az mi przejdzie, jak mieszkasz na zadupiu gdzie nie ma zasiegu albo ciezko ci odebrac to nie dziw sie, ze nie dojezdzamy, osobiscie jako kurier tejze firmy odradzam kozystanie z naszych usług, ja sam za kilka dni odchodze wiec juz mi to wisi,musicie wybaczyc moje prostactwo w jezyku ale po tylu latach w dpd takim sie czlowiek staje, jeszcze co do jakosci naszych uslug to spowodowane sa frustracja jaka wywoluja w nas nasi kierownicy oddzialow, z tego co wiem to jest tak w calej Polsce, totalna paranoja, wspołczuje tym co chca odejsc ale meczy ich 3 m-ce wypowiedzenia. co do klientow chamow...nie traktujesz kuriera jak człowieka to nie licz, ze dostaniesz paczke w terminie albo w calosci, mam takie patenty na frajerow, ze glowa mala, wszystkim, ktorzy kozystaja z naszych uslug serdecznie gratuluje

zgłoś do moderacji
    • ~Darek, 2012-10-25 20:45

ŚWIĘTA RACJA!!!! JA TEŻ CZEKAM DRUGI DZIEŃ NA KURIERA I TEŻ PRÓBOWANO MI WMÓWIĆ ,ŻE KURIER BYŁ...K P I N A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO SIĘ NADAJE DO TV!!!!!!

zgłoś do moderacji
    • ~jaga, 2012-09-19 17:51

Bzdury, kurierzy w woj śląskim są szybcy, mili i uśmiechnięci ;) a i uczynni.

Polecam

zgłoś do moderacji
    • ~zła, 2009-07-29 19:05

zgadzam się z poprzednikami, też zostałam potraktowana "byle jak" przez fimre DPD , wszystko było ładnie do momentu ,gdy nie mogłam w danym dniu, w którym byłam umowiona z kurierem-, być w domu, poprosiłam go telefonicznie aby umowic się na inny termin, niestety się "nie dało" i musialam osobiscie jechac do szanownej firmy DPD , której siedziba miesci się w takim miejscu do ktorego nikt nie był w stanie mi wytłumczyc drogi nie mówiąc juz o tym ze telfonów tez nie odbieraja! . Kiedy juz tam dotarłam i zapytalam panie w recepcji , dlaczego tak jest ze jak się za pierwszym razem nie da być w domu na odbior przesyłki to juz za drugim razem trzeba osobiscie jechac, pani mi odpowiedziala ze jest to kwestia dogadania sie z kierowcą, wyszłam z takim niesmakiem z tej firmy i mam nadzieje ze nigdy wiecej nie bede miec z nią do czynienia!!!!

zgłoś do moderacji
      • ~zib, 2012-09-14 16:21

Eh a ja myślałem że mam wyjatkowego pecha i trafiłem na czuba z DPD albo kolesia na wylocie.

Potwierdzam chamstwo i bezmyślność kuriera obsługującego Grodzisk Mazowiecki . Dwa razy nie udało mu się dostarczyć przesyłki i jeśli nie dostarczy trzeci raz Orange może sobie na mojej umowie postawić krzyżyk. Ciekawe czy skojarzą to z jakością przesyłki.

zgłoś do moderacji
    • ~anty dpd a, 2011-06-30 18:59
      bialystok dpd odradzam dla kurierow!!!!!!!!!!!!!!syf i bagno

dzis u nas w dpd bialystok 2 odeszlo starych kurierow... dlacz\ego wszyscy wiemy dlaczego, za dlugo pracowali za psie pieniadze, napisze ze wiele innych chce sie takze zwolnic u nas w bialymstoku tylko jeszcze utajaja to ale dzien za dniem dadza wypowiedzenie. wszyscy w dpd kurierzy psiocza na kierownika ze nie podnosi za stop czy odboir, kary... , ma byc strajk co planujemy tylko taki nagly bez zapowiedzi u nas bia, przeciez nas nie wyrzuca... a kary... juz i tak mamy dosyc ich, odradzam prace w dpd sam wkrotce bede sie zwalnial... za psie pieniadze nie warto zycia ani samochodu dobijac. ps tirek wiem cos o tym ze dzwonilismy do rmf fm i innych mediach, odradzam dpd w bialymstoku... koledzy kurierzy

zgłoś do moderacji
    • ~costam, 2011-06-06 11:37

Mam często z nimi problem. Kurierzy DPD jak domniemam jeżdżą na rowerach - stąd długi termin dostarczenia przesyłki. :)

zgłoś do moderacji
      • ~MichalD, 2012-03-30 23:22

2 razy skorzystalem i 2 razy wtopa 0 info ze dostarczyli do sasiada

zgłoś do moderacji
        • ~GOsix, 2012-08-28 09:13

Zaczynam sie martwic czytajac Wasze wypowiedzi bo sama czekam na paczke z Polski do Anglii juz 2-gi tydzien . Pisalam maila do sklepu w ktorym zamawialam cos i pan odpisal, ze paczka zostala wyslana i powinna dojsc w tym tygodniu ale konkretnie to nieiwem kiedy....wiec czekam ale ani slychu ani widu a to juz 3 tydzien sie zaczyna. No wiec sprawdzilam sobie na stronie DPD gdzie znajduje sie kurier i czy paczka wogole wujechala juz z Polski- i wyjechala 22.08.2012 wiec mam nadzieje, ze na czasie dojedzie do Mnie bo jesli nie to niewiem co zrobie!!! A w domu siedze calymi dniami wiec jesli mi ktos zacznie wmawiac ze byli a Mnie nie bylo to sie wkurze!!!!!!!!!!

zgłoś do moderacji
      • ~BlaBlaBla GiGi D', 2012-08-30 14:00

Dlatego aby nie mieć problemów korzystam z usług brokera www.grupaprzewozowa.pl

zgłoś do moderacji
    • ~zła, 2009-05-26 13:52
      Podpisuję się rękoma i nogami

Także niestety miałam „przyjemność” korzystania z usług DPD. Mieli przewieść telewizor z Zachodniopomorskiego do Krakowa. Owszem przewieźli – ale w kawałku. Telewizor oczywiście nie nadaje się już do użytku. Nie wyobrażam sobie, co trzeba zrobić z paczką, aby tak ją uszkodzić. Dzisiaj się także dowiedziałam, że nie uznano mi reklamacji. Po prostu rewelacja. Pomyśleć, że im jeszcze za to zapłaciłam. Nigdy więcej!

zgłoś do moderacji
      • ~aNNA, 2012-08-23 17:54
        Odp.: Podpisuję się rękoma i nogami

JA TEŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OSTRZEGAM I NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zgłoś do moderacji
    • marta.dank , 2012-08-19 11:14

Witam,

ja również ostrzegam przed tą firmą Myślałam, że trafiłam na jakiegoś niezrównoważonego bezczelnego kuriera, ale po wejściu na różne fora okazało się że cała Polska ma z poważne problemy z DPD. Do mnie kurier przyjeżdżał spóźniony i miał pretensje że nie czekam dopóki nie przyjedzie. Powiedział, że nie ma czasu żyć u mnie wtedy kiedy mi pasuje, więc muszę się do niego dostosować, bo jak nie to dostarczy mi przesyłkę za 2 miesiące. Proponował, że w drodze wyjątku może mi ją zostawić na innej ulicy u kogoś tam. Pomyślałam, że to chyba jakiś czubek i zadzwoniłam do firmy która wynajęła go do dostarczenia tej przesyłki z prośbą żeby przesłali mi to pocztą polską. Niestety do tej pory przesyłki nie otrzymałam.

zgłoś do moderacji
    • ~:-(, 2010-07-30 09:21
      DPD?

Ja mam znowu taki problem: zamówiłam buty w pewnym sklepie sportowym, pieniądze doszły przelewem 16.07.2010 r. a ja do tej pory nie mam paczki, minęły już 2 tygodnie z dzisiejszą datą 30.07.2010 r. i nic. Nie wiem co mam robić? Czy dzwonić do tej firmy non stop chociaż jak widzę co piszecie, że to i tak nic nie da, czy po prostu czekać aż przyjdzie paczka nie ważne za jaki czas. ;-( Wiem na pewno jedno, że już nigdy nie będę korzystała z ich usług. To był pierwszy i ostatni raz! Nigdy nie miałam problemu z kurierem, a zamawiała już rzeczy przez internet i nigdy bym nie powiedziała, że będzie problem z kurierem gdzie zapłaciłam 14 zł na niego. To by była ostatnia rzecz na której mogłabym się zawieść. Normalnie SZOK! Aha i chciałam tylko jeszcze napisać, że chodzi o DPD z PODKARPACIA - Rzeszów bo nie wiem, jak funkcjonuje DPD w innych województwach.

zgłoś do moderacji
      • ~spartiata, 2010-10-15 23:05
        Odp.: DPD?

Przeciez Ci ludzie nie wiedzą nawet co to są ''stopy'' . Ale najlepsze ze zamawiaja paczki przez neta bo sie dupy nie chce ruszyć do sklepu. I uprzedze wpisy że gdyby nie zamawiali to nie mielibyśmy roboty. Zawsze będziecie zamawiać bo niedługo papier toaletowy wam będziemy wozić.

zgłoś do moderacji
        • ~zonk, 2010-12-03 11:23
          Odp.: DPD?

to jakas firma -widmo. Numer nadanej paczki wpisany do wyszukiwarki na ich stronie, po 3 dniach od nadania - nadal w systemie nie istnieje.

zgłoś do moderacji