Kategorie: Styl życia / Gotowanie
Forum: Dieta a praca (57 postów)
założyciel: FrankieZ | moderator: FrankieZ  | data utworzenia: 2011-12-28 11:28

Temat: dieta warzywno owocowa (7 postów)
autor: ~natalia
~natalia
Liczba wpisów: ?
Na forum od: ?
  zaproś do znajomych
 obserwuj profil
 zobacz wizytówkę
2013-10-24 15:29 Temat: (7 postów)

dieta warzywno owocowa

Kojarzycie jakieś hotele / SPA etc. gdzie można wyjechać na wczasy odchudzające opierające się właśnie na tej diecie?

odpowiedz
Sortuj według:
  • ~natalia, 2013-10-24 15:29
    dieta warzywno owocowa

Kojarzycie jakieś hotele / SPA etc. gdzie można wyjechać na wczasy odchudzające opierające się właśnie na tej diecie?

zgłoś do moderacji
    • sziszulala *, 2014-07-11 17:40
      Odp.: dieta warzywno owocowa

Wydaję mi się, że takie wczasy oferują praktycznie wszystkie obozy odchudzające, wystarczy się dopytać - na pewno mają coś takiego w swojej ofercie.

zgłoś do moderacji
      • ~Dolores, 2014-08-26 10:55

Nie trzeba wiele żeby wprowadzić do swojej diety warzywa i owoce. Nawet codzienne małe co nieco też może być zdrowe i owocowe. Najlepszym tego przykładem są deserki Frucio firmy Stovit - pyszny i zdrowy mus jabłkowy. Do tego niskokaloryczny i dlatego odpowiedni dla osób na diecie! Polecam każdemu :)

zgłoś do moderacji
    • ~sylwia, 2014-05-15 22:46

Moim zdaniem takie wyjazdy to słaby pomysł, lepiej te pieniądze przeznaczyć na jakiś dobry catering dietetyczny. Ja zamawiam sobie Fit Diet i jestem zdecydowanie bardziej zadowolona niż z takich odchudzających wczasów na których byłam jeden raz i to był mój ostatni raz

zgłoś do moderacji
    • ~SuperInterior.pl, 2014-04-01 15:21

Większość ofert wczasów odchudzających zawiera także diety warzywno-owocowe,tylko kwestia ustalenia programu z organizatorem i nic więcej,z tym nie bedzie problemu.

www.SuperInterior.pl

zgłoś do moderacji
    • ~WinaImport.pl, 2013-12-22 14:35

Raz byłam na takich wczasach odchudzających i musze przyznać,że to naprawdę bardzo fajna sprawa,pomaga,mamy szereg zabiegów i opiekę specjalisty z którym układamy odpowiednią dla siebie dietę.

Sklep.WinaImport_pl

zgłoś do moderacji
    • aromara , 2013-11-20 22:27

dobry pomysł taki wyjazd :)

zgłoś do moderacji
    • ~birma, 2013-10-29 13:52

ja byłam tutaj: http://www.dorisspa.pl/ polecam z czystym sumieniem

zgłoś do moderacji