Kategorie: Zdrowie i medycyna / O zdrowiu ogólnie
Forum: Rak w wieku 20 lat? (1 post)
założyciel: lapiebanki | moderator: lapiebanki  | data utworzenia: 2011-09-14 16:10

Temat: Rak w wieku 20 lat? (0 postów)
autor: lapiebanki
OFFLINE
Liczba wpisów:
1
Na forum od: 2011-09-14
  zobacz wizytówkę
2011-09-14 16:08 Temat: (0 postów)

Rak w wieku 20 lat?

Witam!

No więc zacznę od początku. Od dziecka miałam bardzo jasną skórę, dużo piegów i nigdy nie umiałam opalić się na brązowo tylko na czerwono. Mój dziadek zmarł na raka skóry gdy byłam mała, ale pamiętam że również tak samo jak ja miał dużo znamion i rzadko kiedy wychodził na słońce. Ostatnio ( mam 20 lat) zauważyłam na jednej ręce dziwnie wyglądający pieprzyk - był bardziej "czarny" niż reszta tych które mam, większy i miał mało regularny kształt. Poza tym, jakieś 3 dni temu zaczął mnie swędzieć. Koleżanka która jest wielką amatorką leczenie się przez internet kazała zrobić mi test :

http://sites.google.com/site/457news/

w którym wyszło, że jestem w grupie bardzo wysokiego ryzyka i powinnam natychmiast udać się do lekarza. Poszłam więc i powiedział mi to samo po wywiadzie lekarskim ( notabene wyglądał on bardzo podobnie jak test w internecie) - powiedział, że dobrze też, ze przyszłam jak najszybciej. Wziął próbki do biopsji i kazał czekać. Wydawało mu się również to dziwne, z racji tego, że jestem w tak młodym wieku. Czy ktoś z Was spotkał się może z rakiem skóry w tak młodym wieku? Oraz czy uważacie że takim testom należy wierzyć? W sumie wyglądał on bardzo podobnie jak ten wywiad który przeprowadził lekarz no i oboje powiedzieli mi to samo.

odpowiedz
Sortuj według:
W tym temacie nie ma jeszcze postów. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją odpowiedź!