Kategorie: Styl życia / Astrologia i wróżby
Forum: Horoskopy (15389 postów)
założyciel: WP.PL | moderator: WP.PL | data utworzenia: 2008-04-04 12:51

Temat: Facet lew (52 posty)
autor: ~ew32
~ew32
Liczba wpisów: ?
Na forum od: ?
  zaproś do znajomych
 obserwuj profil
 zobacz wizytówkę
2008-11-27 14:04 Temat: (52 posty)

Facet lew

Witam, jaki jest facet lew? Nie jesteśmy w związku...raczej jest cos miedzy nami ale trudno to określić. Ja jestem skorpionem

odpowiedz
Sortuj według:
  • ~ew32, 2008-11-27 14:04
    Facet lew

Witam, jaki jest facet lew? Nie jesteśmy w związku...raczej jest cos miedzy nami ale trudno to określić. Ja jestem skorpionem

zgłoś do moderacji
    • elzbietka , 2008-12-04 10:28
      Odp.: Facet lew

apodyktyczny,zadny posluchu ,ale rowniez romantyczny,szarmancki,elegancki a na koncu niewierny

zgłoś do moderacji
      • ~Ona, 2009-04-03 11:41

elżbietka, co za bredni opowiadasz o niewiernosco lwów. Lew, gdy kocha, jest wiern jak pies. Widocznie trafiłaś na wyjątek.

zgłoś do moderacji
      • ~Hanna, 2013-05-03 19:23

Prawda , ze niewierny. Oprocz tego klamca, wykorzystywacz, obiecuje cuda, niezbyt wylewny ani ekonomicznie, ani uczuciowo. Ten na ktorego ja trafilam: niezbyt romantyczny, chamski i zupelne zero w lozku.

zgłoś do moderacji
    • ~gosia, 2008-12-03 09:53

wiecie co, to ja sie boje, bo wlasnie zareczylam sie z lwem, a wszystkie wpisy sa krytyczne, teraz nie wiem co robic, jesli tak jak wiekszosc z was mam pozniej przezywac takie z nim chwile i burzliwe rozstania?

zgłoś do moderacji
      • ~do gosi, 2009-04-03 11:45

gosia, aleś ty durna. Jeśli ty przy najważniejszej dla siebie decyzji w życiu kierujesz się zxnakiem zodiaku, to jesteś zwyczajnie głupia. Lwy są cudowne, wierne jak psy, gdy kogos kochają i sa szanowane zrobią dla tej oosby wszystko. Warunek: nie ran go, nie uraż jego dumy, a bedzie cię nosił na rękach.

zgłoś do moderacji
        • ~ggg, 2009-04-19 19:33

HMMM "wierni jak psy" niezbyt trafne porównanie pierwsze słyszę żeby pies był wierny swojej suce

zgłoś do moderacji
          • ~ANTY, 2013-03-01 04:22

To prawda lew to najwierniejszy ze wszystkich znaków! Wierny nawet jeszcze bardziej niż pies. Bardzo przywiązuje się do bliskich a rodzina jest u niego zawsze na pierwszym miejscu. Facet lew na męża? Zdecydowanie polecam ten układ.

zgłoś do moderacji
      • ~Prawda o lwach, 2009-04-03 11:47

Wszystkie te negatywne opinie sfrustrowanych bab są efektem tego, że lew, na ktorego trafiły ich nie kochał. I teraz wymyślają brednie i bzdury o lwach. Poza tym skorpion nie rozumie lwa, jego inteligencji i niezależnej natury. Lwy są wspaniałomysle, gdy kochają, to wiernie i głęboko, a dla kochanej osoby zrobią po prostu wszystko. Nie można tylko lwa nie szanować i ranić, wtedy odwróci się na pięcie i odejdzie, bo powaznie traktuje uczucia i nienawidzi zabaw uczuciami.

zgłoś do moderacji
        • ~Lwica, 2009-04-20 00:24

I tu się zgadzam. Dla lwa nie ma środka - jesteś z nim albo przeciwko. Gdy kocha to na zabój, a najbardziej ,gdy obiekt miłości jest trudny do zdobycia. Trzeba buć nie lada "sztuką" aby Lwa obłaskawić.

zgłoś do moderacji
        • ~skorpionica, 2010-01-26 07:58

skorpion rozumie lwa ! jesteśmy małżeństwem 8 lat i mamy 2 synków i nie zamienię mojego lwa na innego!!!!

zgłoś do moderacji
      • ~foka, 2009-04-19 19:30

TO NATYCHMIAST ZERWIJ ZARĘCZYNY I ZAKOŃCZ ZNAJOMOŚĆ DEFINITYWNIE powodzenia

zgłoś do moderacji
      • ~typowa Koziorozka, 2010-01-26 16:18

Nie martw sie Gosiu, bo lew jest ekscentryczny i wylewny. Na pewno sie porozumiecie. Gorzej z wrazliwcami, introwertycznymi, bez emocji i zaangazowania. Pozdrawiam

zgłoś do moderacji
    • ~kokos ze stycznia, 2010-05-11 13:33

Gosia - kuzynka jest dzieckiem pana lwa z Warszawy, inzyniera, projektanta wind na statkach dalekomorskich.

zgłoś do moderacji
    • ~cz-cz, 2008-11-29 13:32

Oto chyba cała prawda o tym znaku... Wszystkie wpisy potwierdziły moje spostrzeżenia: Przy braku racji często upiera sie przy swoim zdaniu... nie liczy się z pieniędzmi, ale tez często nie ma pomysłu na ich wydanie, nie lubi krytyki, bo uważa siebie też za pepek świata, potrafi zawieść w najcięższej chwili, biorąc pod uwagę tylko swoje JA...

zgłoś do moderacji
      • ~abcd5, 2008-12-03 20:22

prawda prawda po stokroć prawda na temat lwa .brrr.egoizm jego ego nan pierwszym miejscu nie krytykowaćv chwalić bo to pępek świata talent uroda ..liczy się On i.. duże pieniądze zero uczuć ...narcyz .w ogole żałosny......zawiedzie w njmniej spodziewanym momencie .porażka

zgłoś do moderacji
        • ~~~123~~, 2010-05-10 23:29

Zgadzam sie ...Lew liczy sie on jego humory ...uwaza iz jest panem i władca... ze moze manipulowac ludzmi i kobieta wie ze sie w nin zadłuzyła baaa sam o nia wczesniej zabiegał ... apodyktyczy ..... boi sie przed prawdziwym zaangazowaniem ... i wogóle szkoda gadac....

zgłoś do moderacji
      • ~niandra, 2008-12-03 21:08

zgadza sie. Mam chlopaka lwa i wszystko do niego pasuje 100%

zgłoś do moderacji
    • ~Pani Byk, 2008-11-28 21:11

świetnie to ujęłaś - "Nie jesteśmy w związku...raczej jest cos miedzy nami ale trudno to określić". Mam taką samą sytuację. Jestem bykiem, niby upartym, ale zawsze szanuję rozsądną argumentację. Mój lew - już to widzę - jest uparty, stanowczy... Ogólnie b. fajny i interesujący, ale nie wiem co z tego będzie, bo już są zgrzyty...

zgłoś do moderacji
      • ~aga, 2008-11-29 15:39

tak jak TY jestem bykiem i tez bylam z lwem, wlasnie sie roztalismy

od wakacji, byly jedne zakazy, rozkazy i nakazy, jakbym ja go o cos poprosila to kolo dupy mu to latalo!! pozyczylam mu kase bo chcial samochod zrobic. i przez ostatni miesiac zachowywal sie juz jak konkretny palant, bo np, kupil mi szczoteczke elektryczna umylam sobie nia raz zeby i na drugi dzien nie mylam, dla niego to byl juz problem, bez slowa wywalil szczoteczke do kosza ubral sie i pojechal do domu dostalam esa na dowidzenia i wylaczyl telefon (takie pierdoly byly dla niego najwiekszym powodem do kłutni. wczoraj pojechalam do niego po pieniadze to mnie przydusil wyrzucil z domu, i zabrał mi kluczyki od mojego auta i powiedzial ze mam isc do domu na piechote 25km , powiedzial ze jak jeszcze raz zapytam o kluczyki czy mi odda to mnie zepchnie ze schodow. w koncu wciagnal mnie spowrotem do domu i nie chcial mi dalej oddac kluczykow ani kasy. przy okazji zrobil ze mnie idiotke przed jego matka! matka slyszala i widziala cala ta akcje i nawet slowiem sie nie odezwala. ale bylam dzisiaj i kase odzyskalam. chociaz to wszystko gowno do tego jak sie zachowal, czlowiek chce dobrze dla kogos, a palant tak sie odwdziecza. ciezko mi z tym jak sie zachowal, ale bez niego jest juz mi lzej. zeby bylo malo z kolega zalozyli wczoraj jakies fikcyjne konto na nk i pododawali komentarze jadac po mnie rowno :(( no i taka moja milosna historia

takze uwazaj jak tylko zaczna sie nakazy, albo jak ustalicie reguły i tylko ty ich bedziesz przestrzegac a on nie to wiej rowno nawet sie nie ogladaj

zgłoś do moderacji