Kategorie: Styl życia / Astrologia i wróżby
Forum: Horoskopy (15389 postów)
założyciel: WP.PL | moderator: WP.PL | data utworzenia: 2008-04-04 12:51

Temat: Pan LEw (26 postów)
autor: ~Shakira
~Shakira
Liczba wpisów: ?
Na forum od: ?
  zaproś do znajomych
 obserwuj profil
 zobacz wizytówkę
2008-10-12 16:32 Temat: (26 postów)

Pan LEw

A co powiecie na temat pana spod znaku lwa? :)

odpowiedz
Sortuj według:
  • ~Shakira, 2008-10-12 16:32
    Pan LEw

A co powiecie na temat pana spod znaku lwa? :)

zgłoś do moderacji
    • ~Joanna, 2009-01-27 17:48
      Odp.: Pan LEw

Ja jestem Ryba , ale Lwy zawsze mnie pociagaly , moja mama to Lew , maz Lew (11 lat razem )

Jakie sa Lwy :

Zarozumiale , krytyczne ale nie znoszace krytyki wlasniej osoby , pamientliwe i msciwe , nie planuja raczej skokow w bok ALE podobaja sie kobieta i trzeba uwazac zwlaszcza jesli sa po alkoholu.

Bardzo towarzyskie ..

Oprocz wad Lwy maja rowniez wiele dobrych stron . Sa szczodre w wyrazaniu uczuc i nie tylko .Kobieta przy krolu czuje sie jak prawdziwa krolowa. Uwielbiaja seks ale pod warunkiem ze jest on na bardzo wysokim poziomie do czego tez daza.Maja swietny gust i poczucie humoru.Sa bardzo troskliwymi rodzicami. Sa stali w uczuciach tworza dlugie , stabilne zwiazki .Lew odpowiednio traktowany z groznego drapieznika zmienia sie w milego potulnego kotka.

zgłoś do moderacji
    • ~bella, 2009-01-09 23:37

30 lat sie mecze z facetem lwem a mimo to nie zamienilabym go na innego

zgłoś do moderacji
    • ~lwica, 2008-10-16 13:30

Ja tez jestem lwica i moj lew zakochała sie we mnie od pierwszego spojrzenia. Jestem jego ideałem kobiety. Lew jak kocha to na całego i odda Ci wszystko, to solidny mężczyzna który Ci nie zawiedzie w potrzebie, władczy i zaborczy no ale każdy ma jakies wady...

zgłoś do moderacji
      • ~basiekx, 2009-01-09 15:05

Facet lew to dramat w domu. Nie przyjmuje kompromisów, on zawsze ma racje, obraża się za byle co, dla niego ciche dni mogą trwać tygodniami bo nigdy nie przeprosi pierwszy. Współczuje sobie i innym dziewczynom które związały się z Lwem. Poza tym jest dumny i kłutliwy. Dziewczyny omijajcie lwa na kilometr bo zmarnujecie sobie życie.

Pozdrawiam

zgłoś do moderacji
    • ~Rybka, 2008-10-17 23:18

Może i kocha , ale najpierw siebie i zdecydowanie bardziej niż partnerkę!

zgłoś do moderacji
      • ~strzelec, 2008-10-22 08:56

Moj lew jest naj, naj...Chociaz wybuchowy-ale szczery, cieply i kochajacy.Uwielbiam go za to wszytko.Jestem strzelcem i pasuje do mnie.

zgłoś do moderacji
      • ~Lew, 2008-12-11 09:49

ja jestem innego zdania, zakocha sie raz i zrobi dla niej wszystko chocby mial stracic swoja nature lwa, gdy straci partnerke juz nigdy nie bedzie w stanie zakochac sie w kims innym, bedzie z innymi kobietami ale to juz nigdy niebedzie to samo i wlasnie w tym momencie przy innej kobiecie lew pokazuje cala swoja nature. muwisz ze lew kocha najpierw siebie, sprawdz kogo tak naprawde lew kocha, to jest bardzo czuly punk wiec ostroznie do tego podejdz.

zgłoś do moderacji
      • ~tosia, 2009-01-09 14:11

idealnie pwoiedziane....zakochany w sobie egoista ktory mysli ze jest pepkiem swiata a ty ewentualnym uzupelnieniem jego wspanialego zycia- choc nieporownywalnie gorszym slabszym itd.

zgłoś do moderacji
    • ~bozena, 2008-10-12 17:56

pan lew jest swietnym facetem. ja jestem lwica i znakomicie sie z nim dogaduje-a jak on sie zakocha od pierszego wejrzenia to jest to prawdziwe .kocham pan lwa . lew lubi kobiety z klasa ktore potrafia sie dobrze ubrac i sa pewne siebie nie zakompleksione ( ja taka jestem i pewnie dla tego gleboko patrzy mi w oczy z zachwytem) .

zgłoś do moderacji
      • ~Shakira, 2008-10-13 19:03

Dzieki za opinie :) wlasnie ten lew twierdzi ze sie zakochal we mnie od pierwszego wejrzenia :) ale nie wiem czy dac mu szanse bo jestem wlasnie po nieudanym zwiazku i troche sie waham :/ boje sie znowu angazowac a nie chce go zranic :(

zgłoś do moderacji
        • ~bozena, 2008-10-15 09:53

ja tez jego poznalam po tym jak sie rozwiodlam i naprawde daje mi duzo szczescia.

zgłoś do moderacji
          • Adam+35 , 2008-11-10 19:35

Jestem lwem,jest prawda,lew kocha natychmiast,albo nigdy,nie pokocha naprawde,bedzie szanowal,dbal o dom rodzine,nie lubi klamcow i ich nie nawidzi do konca zycia i kocha tak samo. ps.bolek

zgłoś do moderacji
        • , 2009-01-04 10:48

Lew kocha.. wlasnie najbardziej siebie. Bedzie cie kochal ale na jego warunkach, jesli bedziesz mowic myslec jak on i pokazywac ze we wszysktim jest najlepszy bedzie dobrze. Lwu trzeba sluzyc. Jesli nie jestes na to gotowa daj sobie spokoj:)) powodzenia

zgłoś do moderacji
          • ~szczera, 2009-01-05 20:28

popieram w 100% poprzednią wypowiedź. czuły, ciepły, kochający... lubi kobiety zdecydowane, inteligentne, a do tego piękne. szkoda tylko, że będąc z taką kobietą, nie potrafi tego docenić!!! dla lwa taka kobieta to powód do podniesienia swojego - już i tak zawyżonego - ego. jednak w pewnym momencie zaczyna mu przeszkadzać, że to on nie jest duszą towarzystwa, nie on jest tą inteligentniejszą połówką, bardziej zaradniejszą... i taka jest prawda! lew musi błyszczeć, być wychwalany pod niebiosa, a kocha tylko i wyłącznie siebie. nie dla lwa jednak mocniejsza osobowość;)

zgłoś do moderacji
        • ~baran, 2009-01-09 10:37

Jak jesteś zodiakalnym Baranem to ci się uda.

zgłoś do moderacji
    • ~Gabrysia66, 2009-01-08 21:35

Mialam okazje poznac pana z pod znaku lwa!Uwielbiaja przygody milosne..ale nie zawsze im wolno!! Wiec klamal krecil zaklinal sie ze jest wolny!Mieczaki o golebim sercu...nie pasuje im znak LEW!!:) Podkulil ogon jak zona lwica(panna) dowiedziala sie i warknela..

zgłoś do moderacji
    • ~kicia, 2008-10-16 22:58

ja też uwazam ze pan lew to swietny facet, zakochuje sie od pierwszego wejrzenia, ale tylko w kobiecie z klasa i pewnej siebie. jest niecierpliwy i zabójczo władczy, ale przy tym słodki. a seks z nim jest jak w niebie!

zgłoś do moderacji
      • ~REDhair, 2008-12-01 23:10

potwierdzam w calej rozciaglosci, wlasnie zwiazalam sie z Lwem i powiem, ze lubi aby go adorowa ale za to daje tyle ciepla, troski i wsparciaze ahh. prawda, ze kobieta musi miec klase i byc pewna siebie. Ja taka kiedys bylam a on pozwala mi wrocic do korzeni mojej natury. seks z nim to niebo na ziemii, nie wiem jak on zgaduje, kiedy, co i jak???? :-D

zgłoś do moderacji
    • ~agata_30, 2008-11-10 20:16

bylam z nim 7 lat...jestem skorpionica..........lew jest wspanialy, umie poswiecic sie dla kobiety.....lubi kobiety WYRAZNE, nie spolegliwe, i naprawde jak kocha, to wiele zniesie...u nas to bylo czesto 'na noze', bo trudni bylismy.....i zabraklo w koncu iskrzenia...............ale zapewniam-stara sie jak moze. trzeba mu przykadzic czasem, ze jest super... ale jak sie za bardzo doslodzi, to on skrytykuje. zaleta? chojny, ozloci swa kobiete...........generalnie lwy sa boskie:)

zgłoś do moderacji
    • ~facetka, 2008-11-09 09:38

Byłam z lewem 21 lat, on lubi luksus wszystko co kupuje i robi musi byc najdrozsze i najnowoczesniejsze, w zyciu lubi byc doceniany przez Ciebue, chwalony. Jego poglady i postepowanie jest proste i łatwe do przewidzenia, dlatego jemu sie wydaje ze on podejmuje decyzje które sa dawno podjete przez Ciebie.

zgłoś do moderacji