Kategorie: Styl życia / Astrologia i wróżby
Forum: Horoskopy (15379 postów)
założyciel: WP.PL | moderator: WP.PL | data utworzenia: 2008-04-04 12:51

Temat: jak rozkochac w sobie WODNIKA (35 postów)
autor: ~zakochana
~zakochana
Liczba wpisów: ?
Na forum od: ?
  zaproś do znajomych
 obserwuj profil
 zobacz wizytówkę
2008-09-14 16:30 Temat: (35 postów)

jak rozkochac w sobie WODNIKA

jak mam go w sobie rozkochac?? znamy sie juz 5 miesiecy ale tylko sie przyjaznimy a ja bym chciala cos wiecej! jak mam zrobic zeby to on zaczal sie starac ? plisssss

odpowiedz
Sortuj według:
  • ~zakochana, 2008-09-14 16:30
    jak rozkochac w sobie WODNIKA

jak mam go w sobie rozkochac?? znamy sie juz 5 miesiecy ale tylko sie przyjaznimy a ja bym chciala cos wiecej! jak mam zrobic zeby to on zaczal sie starac ? plisssss

zgłoś do moderacji
    • ~Wodnik88, 2014-07-23 01:40
      Odp.: jak rozkochac w sobie WODNIKA

a

zgłoś do moderacji
    • ~fgyhuj, 2012-07-11 00:28

To cholernie ciężkie... Wodnika nie da się zapomnieć. od stycznia się męczę;/

zgłoś do moderacji
    • ~wrazliwa, 2010-11-09 13:29

bzdura wodniki to bardzo czuli i oniesmieleni mezczyzni ... zylam z wodnikiem 30 lat ! .... wodnik potrzebuje czulosci i oddania ale nie pnacego sie bluszczu bo zesztywnieje i zerwie bluszcz by uciec od takiej kobiety ... on musi czuc ze jest kochany,szanowany ale pamietaj ze wodnik potrzebuje samotnosci wiec trzeba mu ja dac ! to nie znaczy ze poleci i zaraz zdradzi - napewno musi miec poczucie wlasnej wartosci tworzenia i zachety by moc samemu adorowac partnerke nie wtracaj sie natarczywie do jego spraw - ale spraw mu takie podloze w zwiazku by czul ze jest nie tylko kochany ale rozumiany spelniaj sie w zyciu okaz serdecznosc i wiecej wolnosci bycia sam na sam zobaczysz jak szybko dojrzeje do tego by Cie adorowac i piescic - wczuj sie w jego image i pozwol mu dzialac ale trzymaj nad wszystkim cicha kontrole by nie zauwazyl ze kontrolujesz tylko ze sie martwisz o niego i badz czujna lecz jemu okazuj wylacznie czujnosc madrej kobiety uczucie, byle nie powtarzanie sloganow jak bardzo ci na nim zalezy . POZDRAWIAM

zgłoś do moderacji
      • ~malgosia, 2012-03-01 18:09

jest to opis dokładnie jak sama to czuje ...bo tacy sa wodniki moje mysli były dokładnie takie same ze poleci i zdradzi ..nie prawda siła miłości nie zna barier dla wodnika) trzeba tylko ich zrozumieć i kochać całym sercem

zgłoś do moderacji
    • Żaneta , 2008-09-16 16:19

Hmm Kobieta wodnik czy Mężczyzna wodnik lubią swobode piekno natury musisz sie pod porzatkową sie temu Wodniki to artyści

zgłoś do moderacji
      • ~ja, 2012-02-29 00:37

wyglada na toz e taki wodnik to psychopata. nie wiem co on daje z siebie, z tych opisow wynika ze to okroony czlowiek (facet). nei wiem co oprocz seksu mozna wyniesc z takiego zwaizku - wsparcie, milosc, bliskosc, etc

zgłoś do moderacji
    • ~inna_ja, 2010-11-10 20:12

Skoro taki wspaniały i wierny to dlaczego ma być czujną i go kontrolować? :-) Hmmmm....:-)

zgłoś do moderacji
    • ~dagula, 2008-09-15 09:54

Wodnik to samotnik. Kobiety poznaje na chilkę, niestety. Ja byłam w związku z Wodnikiem 4 lata, a i tak mnie zostawił. Wodniki nie potrafią żyć z drugą osobą.

zgłoś do moderacji
      • kobieta1 , 2008-09-15 23:17

Nieprawda -wszystko zależy od zgodności charakterów.Jeśli króluje rutyna to każdy związek legnie w gruzach. Najwyrażniej nie iskrzyło nic między wami,albo ta iskra,która Was połączyła wygasła,a szkoda bo wodnik to elastyczny materiał by go uwiezć.Brak inwencji twórczej.

zgłoś do moderacji
        • ~kirke64, 2010-11-08 17:11

wodnika rozkochać ? nie da rady jeśli od początku nie zainteresuje się znajomością w takiej formie ...albo od razu zaiskrzy albo odpuść, to bardzo wybredny typ, właśnie testuje drugiego wodnika hmm ....pierwszy strasznie himeryczny niby latał jak z piórkiem ale spróbuj tylko skrytykować albo,, strzelić focha ,,już po nim... nie lubi problemów albo zamiata pod dywan albo spieprza- tak się zachował ten pierwszy... a ten drugi niby podobny ale póki co cały na tak , mam wrażenie, ze to nie tylko kwestia znaku - jeśli ktoś z natury jest po prostu dobry to nie nie będzie świadomie ranił .... jedno jest pewne lubią seks ale nie z przypadkowymi kobietami , szukają intelektu, niezależności i własnego zdania a potem całej reszty ......, tak w ogóle to bądź sobą po co udawać skoro prędzej czy później zorientuje się jaka jesteś naprawdę a wtedy na pewno zostawi .....

zgłoś do moderacji
      • ~aurora, 2008-09-25 18:10

taaaak to prawda.......

zgłoś do moderacji
      • ~ritunia, 2008-10-10 10:48

moj tez po 4 latah mnie zostawil .. bo potrzebowal zajac sie swim zyciem zawodowym. które wygląda jak wygląda i tak dzięki mnie... to boli.. no ale.. dzwoni pisze czasmi jaky nigdy nic.. tylko ja wiecej uczuc potrzebuje.. a on sie wycofal ze wszystkiego bo wspolne zycie go przerazilo. wiesz to juz był tak długi zwiazek ze musial sie zdecydowac.. i zdecydował wycofac sie............

zgłoś do moderacji
    • ~renka32, 2010-11-07 20:03

oj fakt wodnik i lew to udany i szczesliwy zwiazek tylko wszystko sie kończy nic nietrwa wiecznie :(a rozkochac go chyba udajac nie zainteresowaną tak do konca pozwolic mu sie starac i zabiegac o wzgledy;)

zgłoś do moderacji
    • ~edi, 2010-11-07 16:53

to sie rozbierz :)

zgłoś do moderacji
    • ~kicia, 2008-11-17 21:21

Jakbym czytała o sobie i pewnym wodniku. Chce Was dziewczyny zmartwić, jego nie można zapomnieć. Ile bym sił w to nie wkładała ile bym się nie starała zapomnieć - wraca jak bumerang i czasami mam wrażenie, że z jeszcze większą siłą. Te dwa znaki mają coś takiego w sobie, chyba, że zbiegiem okoliczności trafiłyśmy na ciekawych, niepowtarzalnych ludzi.

zgłoś do moderacji