Kategorie: Styl życia / Astrologia i wróżby
Forum: Horoskopy (15381 postów)
założyciel: WP.PL | moderator: WP.PL | data utworzenia: 2008-04-04 12:51

Temat: ODZYSKAC PANA WODNIKA (1266 postów)
autor: wind8178
Liczba wpisów:
44
*
Na forum od: 2008-09-03
  zobacz wizytówkę
2008-09-03 09:43 Temat: (1266 postów)

ODZYSKAC PANA WODNIKA

Czy wiecie jak można odzyskac mężczyznę Wodnika? Czy znacie dobrze ten znak? Mój przypadek jest krótki bo takka nasza znajomość była ale zapowiadała się na coś poważnego i trwałego ale niestety on stwierdził, że nic z tego nie bedzie, tak poprostu dnia na dzień, sms-em...

Macie pomysły?

odpowiedz
Sortuj według:
  • wind8178 *, 2008-09-03 09:43
    ODZYSKAC PANA WODNIKA

Czy wiecie jak można odzyskac mężczyznę Wodnika? Czy znacie dobrze ten znak? Mój przypadek jest krótki bo takka nasza znajomość była ale zapowiadała się na coś poważnego i trwałego ale niestety on stwierdził, że nic z tego nie bedzie, tak poprostu dnia na dzień, sms-em...

Macie pomysły?

zgłoś do moderacji
    • adammrkowski *, 2014-01-23 13:57
      Odp.: ODZYSKAC PANA WODNIKA

Sprawdź jak on powiększył penisa w miesiąć http://mojpenis.wordpress.com

zgłoś do moderacji
    • ~beatrixxx, 2009-12-17 22:20

ehhh dajcie sobie spokoj z tymi wodnikami,oszusci,zongluja panienkami i placza w samotnosci,bo kazda po kolei ma dosc,nawet te stare,co ich tak chetnie utrzymuja,zero morale,syf tego swiata...uciekajcie,kolezanki!!!!!

zgłoś do moderacji
      • ~nina, 2010-05-04 11:20

święta prawda, tak robią dopóki da się wycyckać z kasy i następna, a ciagle potrafią narzekać, że nie maja powodzenie u kobiet. Nic dzuwnego, że nie mają. Chyba na głuchej wsi juz naiwnej nie znajdzie.Wyobrazam sobie co te ich matki musiały z nimi przżywać.Kolezank!!! jeśli chcecie być sdrowe i szczęśliwe -Nigdy więcej żadnego Wodnika!, precz z nimi.Pan u Bogu ten osobnik wyraźnie się nie udał - ma zbyt dużo wad produkcyjnych - nie do naprawienia!

zgłoś do moderacji
        • ~inny wodnik, 2010-05-04 11:36

ewidentnie widać że wodnik cie rzucił, stąd twa zawiść

zgłoś do moderacji
          • ~tak, 2013-12-09 16:48

Jejku jakbym czytała o moim wodniku, niesamowite ze znak zodiaku tak łączy ludzi, ja też mam taki problem było cudownie i z dnia na dzień jakbym mu się znudziła,zabawil się i zmanipulowal, a mimo wszystko strasznie mnie do niego ciągnie, nie wiem dlaczego tak bardzo zależy mi żeby do niego wrócić.

zgłoś do moderacji
    • ~MAKSI, 2013-07-08 16:19

A JA ODZYSKAŁAM WODNIKA PO TYM JAK USUNĘŁAM CIĄŻE

MOŻE TO DOBRA RADA

zgłoś do moderacji
      • ~SZAKIROMATAHA, 2013-07-09 11:01

POLECAM DLA OSÓB O SILNYCH CHARAKTERACH, A TAKICH TUTAJ MAMY WIELU:)

TAKICH OSÓB JEST WIELE

ABORCJA JEST PRZECIEŻ DLA KOBIET

WOLNYCH I NIEZALEŻNYCH:) KOBIET

NIECH ŻYJĄ WSZYSCY KTÓRZY SĄ ZA ABORCJĄ

http://www.pch24.pl/chiny--ludobojstwo-na-dzieciach-poczetych,1448,i.html

KOCHAM WSZYSTKICH LUDZI:)

CIEBIE TEŻ

TAK CIEBIE

DO CIEBIE MÓWIĘ

zgłoś do moderacji
        • ~penis wieprzyka, 2013-07-09 11:13

przed chwilą spożyłam parówkę:)

aby zarobić kupę kasy rzeźnik sprzedaje nam właśnie takie paróweczki, a wiecie co się tam znajduje???

dla waszwgo dobra lepiej abyście nie wiedzieli

KOCHAM WAS MOI DRODZY

WSZYSTKICH

WYSOKICH, CIEMNYCH, MUSKULARNYCH, OWŁOSIONYCH, ŁYSYCH, SIWYCH, MAŁYCH I DUŻYCH UŚMIECHNIĘTYCH MĘŻCZYZN I KOBIET:)

OR NOT TU BI

zgłoś do moderacji
    • ~kciuk wyssany, 2013-07-08 16:28

odzyskać wodnika można tylko i wyłącznie chwaleniem i podziwianiem go, słowo odpowiedzialność jest mu obce

najważniejszej będzie wysyłał zasiłki i raz na miesiąc zadzwoni ewentualnie zleci na święta międzynarodowe,

drugiej wystarczą telefony od czasu do czasu kiedy chce uspokoić swoje nerwy i jest stęskniony za podziwianiem i chwaleniem

bachory go nie interesują

ale od czasu do czasu aby nie zrzędziły trzeba zrobić mały prezent

lubi cizie wszelkiego kalibru choć się do tego nie przyzna, będzie sobie i innym wmawiał, że najważniejszy jest intelekt

ale to gówniana prawda:)

lubi chujnie, rąbanie i trzaskanie

teraz chyba już wiesz jak go odzyskać

zgłoś do moderacji
    • ~ania, 2013-06-05 21:05

Zastanów się czy na pewno chcesz odzyskać kogoś kto sms-em się z Tobą pożegnał. Mężczyzna wodnik wie czego chce więc może daj sobie spokój??

zgłoś do moderacji
    • ~p83, 2011-06-09 18:22

Nie wiem jak odzyskać pana wodnika ale może ktoś mi poradzi jak odzyskać panią wodnik???

Jak czytam to co tu piszecie to wydaje mi sie, że ją znacie:)

Byliśmy ze sobą 3 lata, wydaje mi sie iż o nią dbałem: zawsze miała świerze kwaiaty, spełniałem jej zachcianki, zrezygnowałem dla niej ze wszystkich znajomych i spotykaliśmy się tylko z jej przyjaciółmi. Co nie było dla mnie łatwe bo jestem lwem i musiałem ściąć grzywę:((

Nagle z dnia na dzien przestala ze mną normalnie rozmawiać, nie dała się przytulić, pocałować (o sexie nie było mowy). Trzy dni później w sobotę wieczorem wzięła torebkę i wyszła mówiąc żebym jej nie szukał :O wróciła po weekendzie i oznajmiła, że to koniec bo ona od tygodnia spotyka się z kimś innym:(

zgłoś do moderacji
      • Termi **, 2011-06-12 07:51

Znudziłeś się. Nie odzyskuj, chyba że jesteś masochista lub idiotą. Jeśli nie fascynujesz pani wodnik nie masz najmniejszych szans na utrzymanie związku. Chyba że z wyrachowania a chyba o to nikomu nie chodzi.

Ponadto nawet po specjalnym przeszkoleniu i treningu lwu ciężko pojąć panią wodnik z jej irracjonalnymi pomysłami. Ma następnego? -Twoje szczęście.

zgłoś do moderacji
      • ~wodniczka, 2012-10-21 09:41

Absolutnie za nią nie goń, źle zrobiłeś że poświęciłeś swoich znajomych. Zupełnie niepotrzebnie, wodniczki lubią jak facet ma swoje zainteresowania, swoje grono znajomych i nie skupia się tylko na partnerce, bo wtedy czują że on przywiera jak huba do drzewa i pije soki. Sorry za szczerość. Wodniczki uwielbiają wolność i szanują to u swoich partnerów. Mają mocny charakter, jak dasz się zdominować, to ona się tobą znudzi po prostu. Jeżeli kochasz i cierpisz, to możesz zaryzykować ostatnią rozmowę, gdzie powiesz szczerze że ci zależy i że kochasz, chcesz wiedzieć co się stało i żeby ci szczerze powiedziała dlaczego tak postąpiła. Bez nerwów na spokojnie i chłodno. Jak ci powie że nic już nie da się zrobić, to sajonara i życz jej wszystkiego dobrego.

zgłoś do moderacji
    • ~mocca, 2011-07-07 12:28

Bartku, po tej znajomości próbowałam się odbic, poznałam w międzyczasie kogoś...miałeś rację. Nie da się zapomniec i nie da się nie porównywac :( potrzebuję pigułki resetującej pamięc po ostatnich wydarzeniach w zwiazku z wodnikiem...myślałam nawet żeby pośc do specjalisty tak mnie ten hooj załatwił psychicznie. mogę śmiało powiedziec, ze go teraz nienawidzę!!!

zgłoś do moderacji
      • ~toprawda, 2011-07-07 14:20

Witaj.to co tu piszesz to prawda.ten opis pasuje w 100% .Zakłamany.latający.opowiada historie pokrzywdzonego.odchodzi.wraca,ciągle ma jakieś koleżanki,bawi się uczuciami.potrafi zniszczyć psychicznie.ten ,którego opisujesz to zapewne facet po 50 ,myślę że znamy tego samego faceta,jest wolny.ale wszystko mu wyjdzie,każda krzywda.Pozdrawiam

zgłoś do moderacji
      • ~toprawda, 2011-07-07 14:20

Witaj.to co tu piszesz to prawda.ten opis pasuje w 100% .Zakłamany.latający.opowiada historie pokrzywdzonego.odchodzi.wraca,ciągle ma jakieś koleżanki,bawi się uczuciami.potrafi zniszczyć psychicznie.ten ,którego opisujesz to zapewne facet po 50 ,myślę że znamy tego samego faceta,jest wolny.ale wszystko mu wyjdzie,każda krzywda.Pozdrawiam

zgłoś do moderacji
    • ~aniaj34, 2011-11-19 09:42

usiadz w nocy na srodku jeziora, na wielkim kamieniu i graj na skrzypcach- przyleci jak nic

zgłoś do moderacji
    • nat.ban130 , 2012-02-02 10:47

Szukam kobiet porzuconych przez Wodnika - pięćdziesięcioparoletniego wysokiego blondyna w okularach, którego imię zaczyna się na literę "S". Ponadto funkcjonuje on w kilku portalach randkowych podając dwa różne miasta jako miejsce zamieszkania.

zgłoś do moderacji
    • 19wodnik84 , 2012-02-24 12:14

jestem zywym przykladem potwierdzajacym Nasze wspaniale przyciaganie bezposrednimi zachowaniami m.in. wobec kobiet,jednakze jest tez cos o czym zapominam...to ze staram sie byc dla kobiety jej najlepszym przyjacielem nie zawsze chodzi w parze z sila moich decyzji i potwierdzeniem tego ze musze pokazac swoja meska strone stanowczosci,doroslosci i radzenia sobie z problemami dwoch najwazniejszych osob mego zycia,czyli ja i ona...

zgłoś do moderacji