Kategorie: Styl życia / Astrologia i wróżby
Forum: Horoskopy (15379 postów)
założyciel: WP.PL | moderator: WP.PL | data utworzenia: 2008-04-04 12:51

Temat: PAN KOZIOROżEC (3315 postów)
autor: ~arabela
~wel
Liczba wpisów: ?
Na forum od: ?
  zaproś do znajomych
 obserwuj profil
 zobacz wizytówkę
2008-09-21 19:02

Odp.: PAN KOZIOROŻEC I PANI WAGA TO IDEALNE POŁĄCZENIE

Nie jestem spokojnym znakiem,lecz ognistym(strzelec), mam narzeczonego kozierożca, jak czytałam o tobie, to jak bym widziała siebie..MIałam podobną sytuację..Ze cały czas mnie okłamywał, miał sobie "koleżankę"..Odczuwałam że coś tu jest nie tak, bo tak jak ty powiedziałaś,postawił pomiędzy nami granicę..W życiu bym nie przypuszczała że jest zdolny do czegoś takiego..i każdemu bym urwała głowę gdyby coś takiego o nim powiedział, dopóki sama nie doświadczyłam tego na własnej skurze.Pan Kozierożec to oddany, kochający, ale i tajemniczy..Czasami aż zbyt..Nadal jesteśmy razem, ale licze się z tym, że kiedyś on znowu może się zamknąć w swoim tajemniczym świecie nikogo tam nie wpuszczając.

odpowiedz
Sortuj według:
  • ~arabela, 2008-08-22 17:19
    PAN KOZIOROżEC

Podobno ciężki typ??Może ktoś podzieli się obserwacjami:jaki jest,jak go uwieść,jakie kobiety mu sie podobają??

zgłoś do moderacji
            • ~wel, 2008-09-21 19:02

Nie jestem spokojnym znakiem,lecz ognistym(strzelec), mam narzeczonego kozierożca, jak czytałam o tobie, to jak bym widziała siebie..MIałam podobną sytuację..Ze cały czas mnie okłamywał, miał sobie "koleżankę"..Odczuwałam że coś tu jest nie tak, bo tak jak ty powiedziałaś,postawił pomiędzy nami granicę..W życiu bym nie przypuszczała że jest zdolny do czegoś takiego..i każdemu bym urwała głowę gdyby coś takiego o nim powiedział, dopóki sama nie doświadczyłam tego na własnej skurze.Pan Kozierożec to oddany, kochający, ale i tajemniczy..Czasami aż zbyt..Nadal jesteśmy razem, ale licze się z tym, że kiedyś on znowu może się zamknąć w swoim tajemniczym świecie nikogo tam nie wpuszczając.

zgłoś do moderacji
            • ~koziorożec, 2008-11-07 13:50

jezuuuu! kobieto jakie ty masz problemy,do psychologa won!!!

zgłoś do moderacji
            • ~koziołek, 2009-08-12 10:12

panu koziorożcowi odpowiada pani rak, jego znak przeciwstawny i dopełniający. Silnie na siebie działają seksualnie i tu jest cały sekret. Jak trafią na siebie to już z górki, nikt nie musi "mieć planu" żeby zdobyć drugą stronę, kombinować, wodzić za nos...wszystko dzieje się naturalnie

zgłoś do moderacji
        • ~:), 2009-08-13 16:07

czyli z tego co piszesz to dla takiej pary naważniejsza jest kasa i prestiż;/?? jak dla mnie to zbyt prózne połączenie .. znam koziorozca jest ok, ale waga istny dramat zawsze się wywyższa i uważa, że ma zawsze rację, wydaje masę pieniędzy na stroje bo to dla niej bardzo ważne! straszna materialistka.. agdzie ta miłość jak ona wybiera męża względem portfela???

zgłoś do moderacji
        • ~100% Koziorozka, 2009-08-14 16:35

Tak czytam co napisales i nie wiem jak to jest ale ja sama jestem kobieta koziorozcem i kompletnie nie moglam sie dogadac z facetem waga. Co ty piszesz o tych "salonowych" zachowaniach? nie pokrecilo ci sie z lwami? Osobiscie uwazam ze to jest fatalna kombinacja, wagi lubia sterowac i dominowac a niestety koziorozce rowniez, tak bylo przynajmniej ze mna i non stop sie scieralam z waga. Teraz jestem z koziorozcem w zwiazku i uklad idealny. Oboje jestesmy ambitni, mamy swietne prace, bardzo dbamy o siebie tzn.wyglad itd. spedzamy kazda chwile razem, cudowne lozko, podobne zainteresowania: fotografia, muzyka, filmy. Smieszne nawet oboje jestemy fanami wschodnich sztuk walki, jestesmy razem od lat. Oboje zaczelismy trenowac jako maluchy, kiedy sie poznalismy nie moglismy w to uwierzyc! Nawet zamilowanie do tatuazy nas laczy. Koziorozec jest boski!!! Ale tak jak kazdy musi trafic na odpowiednia osobe zeby ona/on jeszcze dodali sobie skrzydel, zarowno u kobiet jak i mezczyzn. To ludzie niesamowiecie glebocy, wrazliwi, przezywajacy najmniejsze drobnostki, ale z dobra zewnetrzna skorupa. Koziolki potrzebuja "bezpieczenstwa w zwiazku" jak chcesz zeby byl zazdrosny, to poflirtuj troche przy nim/niej a zobaczysz siwy dym. Nie znasza obludy, klamstwa. Nic na sile, po prostu musi "kliknac" i tyle. Sorki do tych wszystkich biednych, zostawionych przez kozla ale jezeli tak z wami kombinuja (ja sama taka bylam z facetami) to nic z tego nie bedzie. Bo jak koziol sie zakocha to go walnie raz i porzadnie i ani kobieta ani facet nie pojdzie na bok, bo w zwiazkach z nimi znajdziecie szczescie.

zgłoś do moderacji
    • ~milano, 2010-03-17 09:44
      Odp.: PAN KOZIOROżEC

i jesli moge dac Wam wszytskim jedna rade. Nie szukajcie szczescia gdzie indziej , myslac ze go nie macie. W wiekszosci przypadkow to zwykle zludzenie. Lepiej czesto pozstac przy tym co sie juz ma i co doskonale znacie. Lepszy stary wróg niz ...nowy "przyjaciel".

zgłoś do moderacji
      • ~pannaZuzanna, 2010-04-06 00:01

O boże ! Jakbym w tych wszystkich wpisach widziała moją historię. Jestem bardzo trudnym znakiem zodiaku i dobrze o tym wiem. Jestem SKORPIONEM. Mimo, że jestem twardą osobowością to Koziorożec tak mnie omotał, że po ostatniej kłótni byłam na miesiąc wyjęta z życia publicznego. Jesli ktoś by się tym zainteresował i chciał wysłuchać moją historię to byłabym bardzo wdzięczna ;)

zgłoś do moderacji
        • ~jolka, 2010-04-06 10:01

to pisz dziewczyno, tutaj i tak wiekszosc z nas wie, ze kozły sa chore psychicznie. Mozesz nas tylko jeszcze bardziej utwierdzic w tym przekonaniu

zgłoś do moderacji
          • ~ja 33, 2010-05-30 18:03

Hej super podsumowanie jak najbardziej popieram jestem a raczej bylam z kozlem prawie dwa lata teraz spodziewam sie dziecka i pisze to zeby przestrzec wszystkie naiwne istotki skad ja to znam na poczatku bylo wspaniale spotkania czule slowka obietnice ktore do dzis nie zostaly dotrzymane zaufalam na tyle cholernemu kozlowi ze chcialam zalozyc z nim rodzine i teraz gdy spodziewam sie dziecka dopiero poznalam jego egoistyczna chora osobowosc i potwierdzam ze jest to falszywy zimni dranie.Jesli jestes kobieta ktora nie potrzebuje milosci czulosci wsparcia zrozumienia ktora interesuje tylko kasa i ktora lubi myslec tylko o sobie to pan koziorozec jest wlasnie dla ciebie.Natomiast kobiety ktore sa przeciwienstwem tego wszystkiego absolutnie odradzam no chyba ze chcecie sie tak jak ja przekonac sie na wlasnej skorze i cierpiec z jego powodu tak jak cierpie teraz ja i moja dzidzia nie dajcie sie zwiesc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zgłoś do moderacji
        • ~:), 2010-04-06 10:57

pannaZuzanna pisz pisz!! też jestem Skorpione chciałabym poznać Twoj przypadek

pozdrawiam!

zgłoś do moderacji
        • ~zła kozła, 2010-04-06 12:58

Pisz pisz, ja chętnie przeczytam, he he he..

zgłoś do moderacji
    • ~ktoś, 2010-04-30 14:04

Pan Koziorożec to najwspanialsza, najcieplejsza osoba na świecie.troskliwa, opiekuńcza, romantyczna, delikatna. Łatwo go zranić, ale możesz być pewna, że jak pokocha to naprawdę.

Lubi kobiety otwarte, skromne, naturalne ale zadbane. Mów mu otwarcie o swoich uczuciach, nie czaruj-fałsz wyczuje na kilometr. Uwielbia pieszczoty, przytulanki,całuski. Nienawidzi arogancji i trzaskania drzwiami, grania na psychice- wtedy napewno odejdzie.

zgłoś do moderacji
      • ~zdziwiona, 2010-04-30 16:18

hmm ...Autor: ~ktoś" Uwielbia pieszczoty, przytulanki,całuski. Nienawidzi arogancji i trzaskania drzwiami, grania na psychice- wtedy napewno odejdzie." To moj Koziorozec jest zdecydowanie inny niestety :( Jak dziewczyny wczesniej pisaly..Nie lubi przytulaskow, caluskow, pieszczot - raczej czysty sex..przymila sie tylko wtedy gdy do kogos ma interes..lub jak chce zdobyc kobiete - taki stan rzeczy zmienia sie gdy ja juz zdobedzie ;) Po max 2 latach zobaczysz jego prawdziwe oblicze. Nienawidzi arogancji i trzaskania drzwiami, bo jest egoista przez duze E i ma wygorowane mniemanie o sobie...On jest szefem i biada temu kto mu sie sprzeciwi! Grania na psychice nie trawi, bo to jego bron - jest mistrzem w wykanczaniu psychicznym partnera i gierkach :( Oj "Ktosiu " mysle ze krotko jestes ze swoim koziorozcem.. i za jakis czas zmienisz opinie na jego temat ( czego absolutnie Ci nie zycze)

zgłoś do moderacji
        • ~hayat, 2010-05-06 22:41

hahaha..daje 3 lata!! bo moj byly pan koiorozec ma taki dystans w kazdym zwiazku..a mial ichh bagatela 4 juz. w tym nawet 3 dzieci..bo nimi tez nie mozna go zatrzymac. i fakt nie lubi calusow i przytulan to jest jak chcial mnie zdobyc i pokazac sie a potem...sami wiecie:)

zgłoś do moderacji
      • Panthere , 2010-04-30 21:36

He he, też jestem zdziwiona, taki jest na początku czyli przez jakieś 1 miesiąc lub 2 znajomości!!! Kiedy tylko wyczuje, że masz do niego słabość, wykorzystuje to najlepiej jak potrafi. Uwialbia brać na litość i gierki na psychice, w tym jest prawdziwym mistrzem,. Oj Koziołki może luiąprzytulanki, ale w łożku tak naprawdę myślą tylko o sobie.

zgłoś do moderacji
        • ~:(((, 2010-04-30 22:10

Byliśmy w prawie codziennym kontakcie przez półtora roku, po 10 kwietnia poprosił o zawieszenie klikania, sądziłam,że na kilka dni, a cisza trwa nadal... mój mail pozostał bez odpowiedzi , więcej nie próbowałam ...... i co mam o tym myśleć ?

zgłoś do moderacji
          • ~hajat, 2010-05-06 22:43

nie odpisuj i nie atakuj..im bardziej obojetna bedziesz tym on bedzie sie staral. a na miela i tak ci nie odpisze..norma!

zgłoś do moderacji
      • ~zdziwiona, 2010-05-01 12:46

pewnie znalazl sobie obiekt w realu i przestal klikac ;)Albo ma malzonke, ktora go nakryla na netowym flircie i mial do wyboru zabrac walizeczke i sie wyprowadzic, albo wrocic na ziemie i przestac klikac... Koziolki uwielbiaja gierki, a wiec chat, sms itp z naiwnymi laskami tez ich rajcuje. No chyba ze Twoj koziolek zajmuje jakies stanowisko w rzadzie i od 10 kwietnia nie ma czasu na klikanie, ze wzgledu na chaos polityczny...

zgłoś do moderacji