Kategorie: Styl życia / Astrologia i wróżby
Forum: Horoskopy (15365 postów)
założyciel: WP.PL | moderator: WP.PL | data utworzenia: 2008-04-04 12:51

Temat: NAJLEPSZY PARTNER DLA PANI SKORPION (162 posty)
autor: ~Pani Skorpion
~Skorpionica
Liczba wpisów: ?
Na forum od: ?
  zaproś do znajomych
 obserwuj profil
 zobacz wizytówkę
2011-07-01 21:08

Odp.: NAJLEPSZY PARTNER DLA PANI SKORPION

Nie zgodzę sie z teoria o blizniakach. Bliznieta to dwie osobowości w jednym ciele. Mam za sobą Taki związek. W jednej chwili facet ma rożne twarze, trudno z tym żyć, bo nigdy nie ma gwarancji, który będzie z wami ppdejmowal decyzje. Ńie polecam

odpowiedz
Sortuj według:
  • ~Pani Skorpion, 2009-08-22 19:16
    NAJLEPSZY PARTNER DLA PANI SKORPION

NAJLEPSZY PARTNER DLA PANI SKORPION..

zgłoś do moderacji
        • ~Skorpionica, 2011-07-01 21:08

Nie zgodzę sie z teoria o blizniakach. Bliznieta to dwie osobowości w jednym ciele. Mam za sobą Taki związek. W jednej chwili facet ma rożne twarze, trudno z tym żyć, bo nigdy nie ma gwarancji, który będzie z wami ppdejmowal decyzje. Ńie polecam

zgłoś do moderacji
          • ~ania, 2011-07-07 14:05

Pani Skorpionico, trafiłaś na wyjątkowego bliżniaka. Po prostu miałaś pecha .

zgłoś do moderacji
          • ~skorpionka, 2011-07-16 23:03

Mam za sobą małżeństwo z Rakiem, wyjątkowym neurastenikiem i Piotrusiem Panem,a przy tym stuprocentowym kobieciarzem co to zjednuje kobiety na tzw. Sierotkę Marysię. Pół roku temu ożenił sie ponownie,ale nie przeszkodzilo mu zakochac się już w innej :)

Sprawa dziwna, bo moja koleżanka skorpion ze swoim mężem Rakiem żyją szczęśliwie 15 lat.

zgłoś do moderacji
      • ~natalaok7, 2011-06-12 21:23

Kochana, nic dodać i nic ująć odnośnie Twej boskiej wypowiedzi! Muszę przybić pieczątkę pod Twoim w stuprocentowo zgadzającym sie postku! Co ja będę Tobie pisać, widzę, że doskonale wiesz z czym i jak nas się,,je'':) Czasy się zmieniają, kobiety emancypują się, zajmują stanowiska kiedys typow męskie, udzielają się społecznie, za tem wymagają więcej od mężczyzn, co wcale nie jest zadowalającym faktem dla płci męskiej niestety. Wola oni by czasem było tak jak kiedyś, kiedy panie siedziały w domu, gotowały zupkę z kluseczkami a pan który przynosił do domu chleb musiał być dobrze obsłuzony przez swą lubą w dosłownym tego słowa znaczeniu jak i w przenośni:) Kiedy podział ról pomieszał się(z całkiem naturalnych przyczyn,a jak wiadomo sytuacja w kraju jest nie za ciekawa) faceci powariowali! nie nadążają za nami...obawiają się nas? nie wystarczą słowa:,,ale masz ładne oczy'' by zgodziła się na wspólny spacer czy kino..nie nie nie...te czasy są już w archiwum i lepiej niech juz tam pozostaną. I proszę, faceci powróciwszy do tematu pań z pod znaku Skorpiona, tak jak autorka listu napisała; nie dorównacie do naszej wrażliwości(która jest schowana głęboko pod skorpupką dla wybrańców), do osobowości..inteligencji, to wszystko prawda. My Skorpionki cenimy się i może dlatego nie tak łatwo nas,,kupić'', wysilcie się troszkę a nie odrazu krytykujecie. Teraz trudno o kobietę pokorną, posłużną, taką o jakiej wyobrażenia wyssaliście z piersi mamy. Nie bądźcie wygodni, do roboty!:)

zgłoś do moderacji
        • ~oserwatore, 2011-06-28 19:26

no cóż Skorpionku masz niestety rację .Ja Panna Ci to mówię .Jesteśmy wymagający nie tylko względem siebie ale również innych .Znamy kompromis ale chcemy dążyć do czegoś więcej w życiu,Stąd inne znaki po prostu nas nie lubią i nie rozumiejąc oskarżają nas o niecne czyny.Znam kilka Skorpionów i choć czasem jest trudno potrafimy się porozumieć.Powodzenia i odwagi w tym co głosisz.Jest OK

zgłoś do moderacji
      • ~róża, 2011-07-01 12:58

Pani ~`jo, a może to pani jeszcze do wielu sytuacji życiowych jeszcze nie dorosła.

zgłoś do moderacji
      • ~magda 1, 2011-07-06 18:56

Ma Pani rację Pani `jo. Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to może bliżniak potrafiłby Panią zrozumieć. Mi jest z nim bardzo dobrze.

zgłoś do moderacji
      • ~mmm, 2011-07-11 18:07

Były mąż to Rak w chińskim znaku Kogut. Nie ma nic gorszego dla lojalnej, cieplej i rodzinnej skorpionki. Rak to neurastenik, który przed problemami ucieka w ramiona innych kobiet, by znaleźc potwierdzenie dla swoich wyimaginowanych zmartwień. Niedawno dowiedziałam się,że po półrocznym drugim małżeństwie jest znudzony i znalazł zrozumienie u następnej kobiety ;)

zgłoś do moderacji
    • ~krystyna, 2011-06-20 11:17

Tylko BLIŻNIAK !!!

zgłoś do moderacji
      • ~Aneri53, 2011-07-15 20:24

Moje kochane Panie ja Skorpion przeżyłam ze swoim Baranem 36 lat.Te dwa znaki podobno nie powinny w ogóle być parą. Ale jak pokazała wróżba kuzynki (byliśmy wtedy 16 lat po ślubie) nic i nikt nie był w stanie nas rozdzielić. Zrobiła to jedynie Wielka PANI ŚMIERĆ.

zgłoś do moderacji
    • ~Pani Skorpion, 2011-07-15 17:25

a mi najbardziej odpowiada Pan Koziorożec:) jest dla mnie wyzwaniem samym w sobie i to bardzo mi odpowiada:) wyobraźnia i sprawy łózkowe cudownie!

zgłoś do moderacji
    • ~calineczka, 2011-07-13 16:50

Oj, trudne pytanie. Jestem z pod znaku skorpiona i jest mi wspaniale z bliżniakiem. Tyle mogę powiedzieć...

zgłoś do moderacji
    • ~skorpionka555, 2011-07-11 16:02

Witam w klubie miłośników bliżniąt. Kochane Panie skorpionki, macie rację, że tylko bliżniak potrafi zrozumieć panią skorpion.

zgłoś do moderacji
    • ~skorpionka 56, 2011-07-06 18:13

Mam już swoje lata i nie jedno widziałam i przez nie jedno przeszłam. Tylko bliżnięta nas potrafią zrozumieć i rozkochać w sobie, a z innymi znakami to może najczęściej nas spotkać ( choć może są wyjątki ) tylko bardzo bolesny zawód miłosny, bo bardzo przeżywamy rozstania. A więc dobierajmy sobie partnerów bardzo rozważnie i kierujmy się sercem. Pamiętajmy, że ( jak to już ktoś napisał) co szybko przychodzi, jest niewiele warte.

zgłoś do moderacji
    • ~paprotka, 2011-07-01 10:51

Nie ma ideałów. Jednak dla skorpionicy tym jedynym może być tylko bliżniak. Jednak wszystko zależy od skorpionów, od ich wyjątkowych charakterów i to niekoniecznie w dobrym sensie...

zgłoś do moderacji
    • ~didi, 2011-06-28 10:14

Przyłączam się do większości, bo też uważam, że dla Pani Skorpion, to tylko Bliżniak. Zawsze tworzą sexi i namiętne związki.

zgłoś do moderacji
    • ~leszek, 2011-06-27 09:39

Też tak myślę. Tylko bliżniak. Ja, mimo wszystko, jestem szczęśliwy ze swoją skorpionką i nie zamienię jej za żadne skarby na kogoś innego.

zgłoś do moderacji
    • ~romka, 2011-06-17 10:47

To prawda co pisze baśka. Nie jest łatwo zainteresować czymś bliżniaka, a jeszcze trudniej rozbudzić w nim uczucie. Choć czasami tak się wydaje, bo potrafią wiele wybaczyć, a nawet udają, że nie zauważają wad, to nie są naiwni. Zanim podejmą ostateczną decyzję, to poddają swoje partnerki różnym próbą. Jeśli wszystko przebiegnie dobrze, to potrafią stworzyć raj na ziemi. Skorpionki bądżcie wytrwałe wobec bliżniaków, a szczęście was nie minie.

zgłoś do moderacji
    • ~baśka, 2011-06-17 10:35

Pozdrawiam wszystkie pary bliżniaki-skorpionki. Jest mi bardzo miło, że w znacznej większości są to związki szczęśliwe i wzbudzające zazdrość. Tak też jest w moim przypadku. Jestem szczęśliwa z moim bliżniakiem i zauważam, że wzbudzamy zazdrość w śród znajomych. Jednak zdobyć i rozkochać bliżniaka nie jest łatwo i trzeba dużej wytrwałości, ale to się póżniej opłaci z nawiązką. Ktoś już napisał, że wszystko co łatwo przychodzi jest niewiele łatwe. Trzeba wiedzieć co się chce.

zgłoś do moderacji
    • ~wioletka, 2011-06-17 10:23

Bliżniak - idealny partner dla Pani Skorpion !

zgłoś do moderacji