Kategorie: Styl życia / Astrologia i wróżby
Forum: Horoskopy (15379 postów)
założyciel: WP.PL | moderator: WP.PL | data utworzenia: 2008-04-04 12:51

Temat: Jaki jest WODNIK w łóżku?? (367 postów)
autor: ~maja
~maja
Liczba wpisów: ?
Na forum od: ?
  zaproś do znajomych
 obserwuj profil
 zobacz wizytówkę
2009-02-23 16:34 Temat: (367 postów)

Jaki jest WODNIK w łóżku??

podzielcie sie dziewczyny swoimi doswiadczeniami bo wlasnie spotykam sie z takim jednym i jestem ciekawa jakim jest kochankiem :)

odpowiedz
Sortuj według:
  • ~maja, 2009-02-23 16:34
    Jaki jest WODNIK w łóżku??

podzielcie sie dziewczyny swoimi doswiadczeniami bo wlasnie spotykam sie z takim jednym i jestem ciekawa jakim jest kochankiem :)

zgłoś do moderacji
    • ~Jolita, 2009-02-24 22:31
      Odp.: Jaki jest WODNIK w łóżku??

Witam Znam Wodnika 13 lat starszego doe mnie i wcale nie ciagnie do lozka Jest szczery,madry stateczny i tylko tyle Na dluzsza mete jest to udne,Nie planuje zycia we dwoje Pozdrawiam

zgłoś do moderacji
      • ~tatla, 2009-02-25 14:13

Ja ze swoim wodnikiem zgrywam sie dobrze w lozku(poza nim tez)Jest to pierwszy moj facet z ktorym seks to cos wiecej niz fizyczne doznanie-czasem czuje sie jakbym byla poza tym i latam gdzies wysoko -taki nieziemski stan -moze to dlatego,ze sama jestem tez wodnikiem i po prostu trafilismy ze soba w 10 tke!Co do opinii ze wodnik nie jest zbytnim napalencem i nie mysli tylko o seksie to fakt -wodniki zawsze maja swoj swiat i czasem trudno im zejsc na ziemie do tak prozaicznych czynnosci jak akt seksualny : -)jednak jak juz sfruna z oblokow potrafia pokazac na co ich stac.....;-)

zgłoś do moderacji
      • ~nieśmiały, 2009-03-03 20:07

Może Go nie pociągasz?

zgłoś do moderacji
        • ~ja, 2011-04-28 19:46

wodnika zeby kobieta pociagala musi byc tez psychopatka i nadawac na tych samych falach co on CHORYCH

zgłoś do moderacji
          • ~jolka, 2011-04-28 20:03

egoista to dobrze powiedziane. Krytyka z jego strony nawet w łózku to jego chleb powszedni. Tak ci dogada, ze odechce ci sie amorow z nim do konca zycia, a potem bedzie sie dziwil , ze jestes oziebła. Okropny kochanek, nieczuly, malo wrazliwy, kompletnie bez wyczucia. Miłosc z nim to jak amory jeżozwierza z wiewórką. Za to jemu wydaje sie , ze jest poprostu idealny , za to ty jestes "do wymiany". Zawsze najmądrzejszy, najlepszy i debesciak absolutny. Przy wodniku masz byc wiecznie usmiechnieta kretynka, robiaca mu loda 10 razy dziennie. Dla niego to ideal kobiety, bo na nic mu twoja inteligencja, jesli w lozku wg niego sie nie sprawdzasz...

zgłoś do moderacji
          • ~jolka, 2011-04-28 20:03

egoista to dobrze powiedziane. Krytyka z jego strony nawet w łózku to jego chleb powszedni. Tak ci dogada, ze odechce ci sie amorow z nim do konca zycia, a potem bedzie sie dziwil , ze jestes oziebła. Okropny kochanek, nieczuly, malo wrazliwy, kompletnie bez wyczucia. Miłosc z nim to jak amory jeżozwierza z wiewórką. Za to jemu wydaje sie , ze jest poprostu idealny , za to ty jestes "do wymiany". Zawsze najmądrzejszy, najlepszy i debesciak absolutny. Przy wodniku masz byc wiecznie usmiechnieta kretynka, robiaca mu loda 10 razy dziennie. Dla niego to ideal kobiety, bo na nic mu twoja inteligencja, jesli w lozku wg niego sie nie sprawdzasz...

zgłoś do moderacji
      • ~tiktakniebooziemiakaokblonsolb, 2009-11-24 16:14

Witam ,TO go zostaw,bo On ma inną kobietę,a Ty pracujesz w Galerii Pomorskiej

zgłoś do moderacji
      • ~piernikieolasdclenosdflamsdeln, 2009-11-24 16:19

Julita zostaw tego faceta,on nie będzie z Tobą,Ty pracujesz w Galerii Pomorskiej wczoraj rozmawiał z Tobą, a był u mnie,to przelotna znajomość życzliwa Pozdrawiam ma na imię Marian

zgłoś do moderacji
      • ~osdflnsdolweldsmjsonasloknsrod, 2009-11-24 16:38

to czemu się z nim spotykasz?jest Ci tak wygodnie?jego imię to M

zgłoś do moderacji
        • ~Aries, 2011-04-16 22:56

Dobrze ujęte. Jako zodiakalna baranica będąca z wodnikiem już od kilku lat w pełni potwierdzam słowa lwicy. Od początku czułam, że to materiał na przyjaciela nie kochanka i niestety sprawdza się to w 100%. Wariuję przy jego braku inwencji, bierności, totalnego braku inicjatywy, owszem zawsze poprze mój pomysł, nawet go zrealizuje ale nigdy sam niczego nie wymyśli. Totalny brak przedsiębiorczości, brak wsparcia w życiu zawodowym, taki po prostu kumpel do pogadania na luźne tematy ale jak już coś poważniejszego - radź sobie sama. Uważam, że baran-wodnik to dobra para jako kumple, przyjaciele, do wspólnych wypadów, wygłupów i "gadek szmatek" ale zero chemii. W łóżku to już totalna klapa. Najchętniej gadałby o pogodzie i znajomych....;-( Ile ja się nagadałam czego pragnę, co chciałabym zrobić, itd,itp., przebierałam w seksowną bieliznę, wypożyczałam filmy, żeby się trochę rozruszał - to tylko ja wiem (i niech mi nikt nie pisze, że go widocznie nie podniecam, wszystkim kolegom się mną chwali....). Zawsze znajdzie jakąś wymówkę żeby było szybko i nijako.....a w razie czego się popłacze, że taki wrażliwy niby, a ja zołza taka.....Gdyby nie dzieci już dawno byłabym sama. Dobry kochanek, ot co mi pozostało. Marzy mi się lew i mam nadzieję, że kiedyś go spotkam....

zgłoś do moderacji
          • ~furgonetka, 2012-01-24 23:39

kurde wydaję mi się, ze mój taki jest:/ jeszcze spróbuje ale rzeczywiście jest taki jak Ty piszesz, biernosc brak inwencji, nie przedsięniorczy, w łóżku daaaleko za bliżniakiem:/

zgłoś do moderacji
          • ~anna, 2014-01-20 17:27

sory ,ale jak z moim wodnikiem, co chwilę eksperymentujemy i to na dłuższą metę, nie jakieś 5 min (wiem że daje z siebie wszystko), bo po pierwszym wytrysku chce jeszcze ze 2 razu się kochać, - zero gadanie i jakichś tam, sam zreszta wiele rzeczy i spraw inicjuje (nie ma nudy - uwierzcie), ale też sami wyrażamy co pragniemy w sexie, nie tylko położyyć sie jak kłody

także próbujcie a nie tylko gadajcie - może za mało sie znacie, albo nadal się siebie krępujecie

zgłoś do moderacji
    • ~OLA, 2013-08-12 22:33

PRYMITYWNA INTERNETOWA CIOTA

NIGDY NIE DOZNAŁAM ŻADNEJ ROZKOSZY Z TYM ZAROZUMIAŁYM PAWIEM

NIE POLECAM

SEKS MOŻE UPRAWIAĆ RAZ DO ROKU

TAKI WŁAŚNIE JEST Z NIEGO OGIER JAK CHOLERA

A UWAŻA SIĘ ZA DOBREGO W TE KLOCKI

PAJAC

zgłoś do moderacji
    • ~OLA, 2013-08-12 22:24

JEBAĆ TAKICH STARYCH PRYKÓW

zgłoś do moderacji
    • ~ola, 2013-08-12 22:16

chujowy pod każdym względem

mały penis

stosuje tylko jedną pozycję na pieska

całować się nie potrafi

pieścić nie potrafi

masować nie potrafi

nieogolona gęba starego zardzewiałego pryka

zgłoś do moderacji
    • ~ala, 2013-04-23 07:55

Jestem z pod znaku panny z partnerem wodnikiem .Jesteśmy małżeństwem 20 lat . Ten okres to ciężka praca nad związkiem , mój partner ma niesamowite pomysły na łóżko , biznes, życie.Bardzo silny charakter. Zgodziłam się na pewne ustępstwa i jesteśmy naprawdę szczęśliwi. Postanowiliśmy razem swingować i jest to pomysł na nudę w związku. Mój wodnik przestał mieć potrzeby skoku w bok. Poza tym uprawiamy różne sporty - razem .

zgłoś do moderacji
    • ~opewasd, 2012-07-05 23:17

wodnik to porażka

zgłoś do moderacji