Kategorie: Styl życia / Astrologia i wróżby
Forum: Horoskopy (15381 postów)
założyciel: WP.PL | moderator: WP.PL | data utworzenia: 2008-04-04 12:51

Temat: Pan Skorpion i Pani Ryba? (55 postów)
autor: ~Skorpion i Ryba
~Skorpion i Ryba
Liczba wpisów: ?
Na forum od: ?
  zaproś do znajomych
 obserwuj profil
 zobacz wizytówkę
2009-01-14 11:08 Temat: (55 postów)

Pan Skorpion i Pani Ryba?

Piszcie co wiecie na ten temat.

odpowiedz
Sortuj według:
  • ~Skorpion i Ryba, 2009-01-14 11:08
    Pan Skorpion i Pani Ryba?

Piszcie co wiecie na ten temat.

zgłoś do moderacji
    • ~Terezia, 2009-01-16 11:41
      Odp.: Pan Skorpion i Pani Ryba?

Jestem Rybką i mam męża Skorpiona. Zgadzam się z opinią, że lubią brylować w towarzystwie. Są bardzo zazdrośni. Jednakże mąż bardzo dba o dom - może to dziwne, ale jest domatorem. Nie lubi chodzić po knajpach. Preferuje "domówki", ale też super się odnajduje w dużym towarzystwie. Jest bardzo wesoły, dowcipny, spontaniczny. Jednakże spróbuj mu nadepnąć nawet na najmnieszy nawet paznokieć - już po Tobie!!! Uważam, że nie ma związków idealnych. Jeśli ktoś tak mówi, to nie jest szczery.

zgłoś do moderacji
      • ~BENIA, 2009-01-18 19:19

wyobraz sobie ze masz racje100% tak,sa zazdrosni ale o kobiety ,ktore podobaja sie,sa zadbane,potrafia tez zafascynowac kolege.jesli jestes szara myszka -bedzie robic ciebie w konia!!!!!!!!!!!

zgłoś do moderacji
        • ~mała, 2009-01-18 19:41

skorpiony uwielbiaja dominowac!jezeli kobieta mu sie podda to po niej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wspołczucie,,,kondolencje.chociaz skorpiony lubia takie zdobywac kobiety ,ktore nie maja wlasnego zdania.potrafia nimi manipulowac.

zgłoś do moderacji
          • ~siasio, 2009-01-18 21:58

nie prawda kochaia na cale zycie

zgłoś do moderacji
          • ~siasio, 2009-01-18 22:03

kocham rybke i nigdy nie przestane a na pewno nie zdradzil bym jej takie sa skorpiony i tak bedzie zawsze.

zgłoś do moderacji
          • ~siasio, 2009-01-18 22:34

skorpiony kochaią bardzo mocno i do końca życia wybraną osobe

zgłoś do moderacji
            • ~parada, 2010-03-21 16:29

duzo sie nasluchalam o skopionach,duzo zlego ,zaciekawil mnie zawsze pewnien pan skorpion jego osobowosc,dowiedzialam sie ostatnio przypadkiem ,ze mial zone ,ktora zmarla ,po 10 latach od jej smierci nadal jest sam :( wiec naprawde kochaja !i to jak !sa jacy sa dozarci,msciwi ale to tylko przykrywka ten ich pancerzyk ..

zgłoś do moderacji
            • ~Złota Rybka, 2013-08-01 13:41

Zawsze ciągnęło mnie do bliźniaka ale odkąd jestem w związku ze skorpionem dopiero stałam się szczęśliwa. To połączenie jest niesamowite , tak idealnie się uzupełniamy - jest namiętność, zabawa, wymiana obowiązków, wzajemne wsparcie, no aż nie mogę się nadziwić.. Brak rutyny. Jedyny problem związku to upór rybki i porywczość skorpiona. Ale nad tym to trzeba pracować.

Nie mogę się doczekać już naszych maluszków :D Ech..

zgłoś do moderacji
        • ~ryba, 2010-03-21 18:18

...byłam kiedyś ,kiedyś ze skorpionem ,ale to dla mnie już daleka przeszłośc .On wie i ja wiem ,że nigdy już nic między nami nie będzie.Zgadzam się z niektórymi opiniami Pań ,co do skorpionów .Maja wady i zalety,jak każdy z nas.A moje serce bije ale już nie dla niego.Wybaczyc i zapomniec tak będzie najlepiej.Są wsród nas inni wartościowi ,na których może lepiej zwrócic swój wzrok i pokochac..Zaznaczę ,że nie byłam i nie jestem szarą myszką....

zgłoś do moderacji
      • ~AVA, 2009-05-01 18:21

Żadna kobieta Ryba nie jest szczera ;)

Jestem Skorpionem i nie znoszę Ryb.

zgłoś do moderacji
    • ~Rybko-lwica :) cz 2, 2012-06-18 15:07

..... Moj skorpion ma ascendent w znaku WODNIKA wiec zdaza nam sie razem marzyc i realizowac dziwne pomysly. Nawet kiedy nie spotykamy sie miesiacami, przy pierwszym lepszym spotkaniu czujemy sie jakby przerwy wogole nie bylo i mamy mnustwo tematow :) Tak jak mowilam jestem w pol Lwem (mozna tak rzec ) wiec jestem dumna, lubie wygode , jestem szczodra, troche zakochana w sobie ;d a skorpion jest twardy i meski wiec czuje sie dumna jak paw przy kazdym wyjsciu z nim :D (on pewnie przy mnie tez, choc nie mowi tego glosno ) Kiedy skorpion potrzebuje rady dotyczacej milosci, intuicji czy wyboru estetycznego, kieruje sie do mnie bo wie , ze mam w tym temacie troche wiekrze pojecie :) oczywiscie przeanalizuje to 5 razy czy to napewno sie mu oplaca ;d Docenia mnie tez jesli chodzi o walory zdrowotrno-duchowe. Jesli zrobi sobie krzywde nie przejmie sie tym ale doceni to ze sie niem wtedy zaopiekuje :). Zsumujac to wszystko mozna by rzec , ze moj przyjaciel bylby idealnym partnerem dla mnie :) dlaczego sie przyjaznimy ?? bo niema miedzy nami tej chemii ;p ale jedno za drugim wskoczyloby w ogien :) wiadomo jak i dla mnie tak i dla niego bardzo wazna jest seksualnosc ale i odpowiedzialnosc nad nia, szanujemy sie... wiec ...do niczego miedzy nami nie dochodzi :)to nam odpowiada bo oboje zostalismy zranieni w przeszlosci i troche obawiamy sie milosci(moze sie to zmieni, ale ... nie teraz xd ) Inna sprawa z moja kolezanka Rybka ktora ma ascendent w znaku Raka i jej facetem Skorpiono- Baranem ;p totalny niewypal;p on sie popisuje, jest pelen energii a ona jest bierna i cichnie przy nim ... on ja zdradza a ona placze w ciszy szukajac pocieszenie w jedzeniu ... nie sa juz razem ;> ale co ciekawe... przyjaznia sie ;p choc dobrze nie widze tego rozwiazanie;p on ma do niej pociag a ona bezgranicznie mu ufa ;p oboje sie moga przejechac ;> wiec jak juz mowielam zanim zaczniecie oceniac zwiazek SKORPION I RYBY zapoznajcie sie z ich ASCENDENTEM ! bo ZNAK ZNAKOWI NIE ROWNY :) pozdrawiam i zycze szczescia ^^ ) no i przepraszam za bledy ale jestem leniwa i nie chce mi sie sprawdzac ;))

zgłoś do moderacji
    • ~Rybko-lwica :) cz 1, 2012-06-18 15:05

Jestem rybka :) od 7 lat interesuje sie astrologia i wplywem znaku zodiaku na osobowosc czlowieka :) jaka jestem ? niezdecydowana, cierpliwa, wierna (jesli kocham naprawde ), naiwna (niestety ), wygodna, dumna i nie potrafie zyc bez milosci a mimo to jestem singlem od 3 lat :) trudno mi dobrac odpowiedzniego partnera wiec nie chce sie narazac na nieprzyjemnosci i bledne decyzje, chce poczuc milosc :) jesli chodzi o RYBY widze , ze macie odmienne zdania na ten temat wiec chcialam zwrocic uwage na to ,ze nie kazda ryba to typowa ryba i nie kazda jest taka sama :) o czym mowie ?? ASCENDENT ! Mowi wam to cos ?? Od niego wiele zalezy ! Ja mam ascendent w znaku LWA wiec mam rowniez czesc jego cech ;p wiec kazda rybka bedzie sie roznic :) kiedy bedzie miala ascendent w znaku barana, wodnika, czy innego znaku malo pasujacego do charakteru Skorpiona pewne jest niepowodzenie.. niestety. Ja osobiscie sie przyjaznie ze SKORPIONEM. Jestesmy idealnie dobrani i totalnie sie uzupelniamy :D choc we wszystkim sie roznimy xd skorpion w glebi gardzi glupcami, ma trzezwy poglad na swiat a jego zywiolem jest ciagla walka i wykozystywanie wrodzonego sprytu ;d czego mi brakuje :d wierze praktycznie we wszystko co sobie wymysle ;p skorpion mnie naprowadza na dobra droge ... skorpion zauwaza ze kreci sie obok mnie ktos niegodny.. i juz sie nie kreci xp... zawesze sie mna opiekuje i moge na niego liczyc ( z wzajemnoscia , uwielbiam dbac o niego ! ) , jako nieliczny docenia moja dobroc , opiekunczosc i kobiecosc :) ... idziemy na impreze ... duzo wypijemy... swietnie sie bawimy w swoim towarzystwie :) broni mnie przed niechcianymi adoratorami a ja koje jego goracy temperament gdy krew sie w nim gotuje ;d a gotuje sie dosyc czesto ;d.. spoglada za ladnymi dziewczynami ale mnie nie zostawi w tlumie;)..jest zazdrosny ;p.. szczegolnie dlatego , ze jestem bardzo kontaktowna i lubie byc dusza towarzystwa<gadam z wszystkimi >(a skorpion jest jak wilk-nie kazdego toleruje )mimo to nie przeszkadza nam to za bardzo bo oboje kochamy blyszczec w towarzystwie :D.. kiedy juz wracamy skorpion odprowadza mnie do domu, jest praktycznie trzezwy przy czyjm ja sie smieje ze wszystkiego i chodze zygzakiem xd oboje lubimy czasem pomilczec, przemyslec kilka spraw w spokoju ( a ryby na ogol sa gadatliwe ). ....

zgłoś do moderacji
    • ~skorpio pan, 2011-02-03 19:55

Dokladnie tak jak mowisz. Mi nawet w zyciu nie przyszlo do glowy aby zdradzic ktoras ze swoich partnerek. Obecnie jestem z Rybka i jest to najlepsze mozliwe polaczenie dla pana skorpiona. Nie wyobrazam sobie byc z kimkolwiek innym. Jest delikatna, subtelna, troskliwa, docenia zawsze co dla niej robie, jesli chce mnie za cos opieprzyc to robi to z gracja i duzym spokojem. Skorpion docenia takie cechy bo sam jest wojowniczy jak kazdy tu wspomina, wiec potem w zwiazku szuka spokoju. Ja sam po sobie wiem jak bardzo sie uspokoilem przy mojej rybce. Kiedy jestem z nia momentalnie zmieniam sie w milutkiego potulnego misia-pysia ;-) hehehhe

zgłoś do moderacji
    • ~gul, 2011-02-10 22:48

ryba zlowiona ,sprawiona,przyrządzona,zjedzona i co ,zamiast błogostanu skorpion dostaje sr.....i,bo to tylko jemu się wydaje,że jest tu myśliwym ,on jest w tym układzie trofeum ,ktoś w wydanych w latach1991 może1993 materiałach napisał,że ryba zawiesza sobie skorpiona nad łóżkiem na słomiance myślę że on rano znów idzie wędkować i tak dookoła,oboje sa siebie warci,/ szkoda dla ryby wagi czy byka bo będzie nimi pomiatać/ a umie to robić jak nikt w białych rękawiczkach

zgłoś do moderacji
      • ~kobeta20, 2011-05-16 04:15

Jestem Ryba. Wczesniej bylam w zwiazku ze Strzelcem. 5 lat sie z nim meczylam! Faktycznie jestesmy strasznie przeciwni (choc uczucia byly takie same). A teraz jestem ze Strzelcem od roku i jestem najszczesliwsza osoba na swiecie!! Polecam wyrozumialych i wrazliwych SKorpionow problemowym Rybkom. Oni naprawde są THE BEST!:)

zgłoś do moderacji
    • ~PaniRyba, 2011-02-09 20:26

Jestem Ryba w zwiazku ze Skorpionem. O sobie moge powiedziec tyle - wrazliwa i pamietliwa, trudno przebaczam tak naprawde caly czas pamietam urazy jakich doznalam ze strony partnera. Skorpion - klamie, uwaza kobiete za glupsza od siebie i naiwna, ale nigdy sie nie zastanawia jak to jest,ze ona odkryje kazde jego krzywe posuniecie bo w koncu jest glupsza:) nie wiem czy polecam taki uklad gdyz sama sie zastanawiam nad sensem tego zwiazku. Trzeba sie samemu przekonac,ale moze byc w wiekszosci przypadkow bolesnie.

zgłoś do moderacji
    • ~gul, 2011-02-09 12:27

prawda boli ,oj boli dlatego ryba nawet na życzliwą krytykę reaguje wyzwiskami ją trzeba podejść, skorpion zna najlepsze przynęty na które to stworzenie się nabiera

zgłoś do moderacji
      • ~ryba, 2011-02-09 13:18

...trzeba kogoś znac ,żeby mówic lub pisac o urazach.Chyba właśnie taka jedna rybka stanęla na odcisk...i dlatego słowa krytyki, pod jej adresem...a pro po ,przynęty...wiesz , to musi byc nie lada coś ,co będzie jej smakowało.Czy Ty akurat to masz ...nie wiem....:/po prostu,uważam,że oplucie kogoś przyniesie Ci ulgę i masz taką potrzebę/...;)))

zgłoś do moderacji
    • ~asia, 2009-01-15 18:00

Pani ryba- raczej wierna a zwlaszcza gdy naprawde kocha, bardzo tolerancyjna i cierpliwa, ale zdrady latwo nie wybaczy, czasami zbyt naiwna ale gdy juz raz stracicie jej zaufanie to nie bedzie latwo go odzyskac, i, wbrew zgrywanym pozorom bardzo silnej osoby, szalenie wrazliwa-łatwo ją zranić

Pan skorpion- potrzebuje troche przestrzeni, ucieka kiedy czuje sie zbyt osaczony pilnowany, pewny siebie, lubi towarzystwo kobiet, ale raczej nie zdradza, gwiazda wsrod znajomych na imprezach, lecz czasami potrzebuje odpoczynku, spokoju aby przemyslec niektore sprawy wtedy potrafi przez jakis czas nie odzywac sie nawet do ukochanej wydaje mi sie ze po to aby sprawdzic jak bardzo mu na niej zalezy.

Znam kilka takich par i calkiem niezle sobie radza, sa to zwiazki z conajmniej kilkuletnim stazem, dobrze sie uzupelniaja i chociaz klotnie jak w kazdym zwiazku sie zdarzaja to szybko dochodza do porozumienia.

zgłoś do moderacji