Kategorie: Styl życia / Astrologia i wróżby
Forum: Horoskopy (15379 postów)
założyciel: WP.PL | moderator: WP.PL | data utworzenia: 2008-04-04 12:51

Temat: a jaki jest Pan waga? (58 postów)
autor: ~kozica
~kozica
Liczba wpisów: ?
Na forum od: ?
  zaproś do znajomych
 obserwuj profil
 zobacz wizytówkę
2009-01-13 19:48 Temat: (58 postów)

a jaki jest Pan waga?

wie ktoś możne czy warto sobie takim osobnikiem zawracać głowę?

odpowiedz
Sortuj według:
  • ~kozica, 2009-01-13 19:48
    a jaki jest Pan waga?

wie ktoś możne czy warto sobie takim osobnikiem zawracać głowę?

zgłoś do moderacji
    • ~Milunia, 2014-06-02 20:41
      Odp.: a jaki jest Pan waga?

W sumie tak! Krytyk na potęgę! To się zgadza. Kochający owszem wszystko fajnie, sex też ale charakter baaardzo ciężki!

zgłoś do moderacji
    • ~Milunia, 2014-06-02 20:38

Cholernie trudny osobnik. Uwielbia spokój, wybuchowy, a jak coś nie jest po jego myśli to potrafi wykrzyczeć prosto w twarz. To tyle jeśli chodzi o wagę ;)

zgłoś do moderacji
    • ~wodnik, 2013-01-25 19:23

Byłam z wagą dwa lata. Dobry człowiek. Opiekuńczy, mogłam na niego liczyć. Brakowało mi rozmów, nie do końca odbieraliśmy na tych samych falach. Seks średni. Odeszłam, to nie było to.

zgłoś do moderacji
    • ~moniccc, 2013-01-21 16:23

Facet waga.. niby kochajacy ,oddany a wbija noz nawet nie wiesz kiedy .. krytyk na potęge wszystkich wokoło.. Tylko on jest naj naj naj:)

nie polecam.

zgłoś do moderacji
    • zoika ****, 2009-01-13 19:55

Nie najlepszy wybór bo:

Pan Waga potrzebuje ciągłego zainteresowania. Jego partnerka będzie musieła wciąż go zapewniać o tym, jaki jest doskonały i niezastąpiony, w innym wypadku jest gotów poszukać tych słów u kogoś innego, musi czuć się chodzącym ideałem.

zgłoś do moderacji
      • ~seven, 2009-01-13 23:40

to chyba prawda co napisalas,waga potrzebuje ciaglego zainteresowania..doskonale o tym wiem bedac waga;)

co wcale nie zmienia faktu,ze warto poswiecic czas;)

zgłoś do moderacji
      • ~dziewoj, 2013-01-23 16:32

Waga nie waga kazdego mezczyzne mozna doprowadzic do rozpaczya kota zaglaskac nie zaleznie od znaku zodjaku

zgłoś do moderacji
    • ~sniegulinka, 2013-01-09 19:29

Narcyz..zakochany w sobie,przystojny,elegancki,z manierami...sex średni...kłótliwy,wybuchowy,mściwy,nie wybacza łatwo, zostaje na długo w pamięci.

zgłoś do moderacji
    • ~Alka, 2013-01-05 21:27

Nigdy w życiu zrujnowal mi zycie, bił przez kilka lat a na początku kwiatki bajerki a potem w kat odstawil. To na tyle. Jak chcecie wagę proponuje nie zachwycać sie jego wspaniałymi zmęczeni i manierami bo napewno zawiedzie tak jak mnie :-(((( strata życia

zgłoś do moderacji
    • ~Lilith, 2009-02-19 16:56

Wszysyc mężczyźni spod znaku Wagi, których znam, są mili w obyciu, szarmanccy i troskliwi. Bardzo bym chciała takiego męża, ale... ci wszyscy panowie Wagi, o których piszę, są już pozajmowani:(

zgłoś do moderacji
      • ~Marlena, 2013-01-05 21:18

Hej :-) dla tych co chca sie wiązać z panem Waga . Ostrzegał bo jestem żona takiego osobnika i powiem ze pan waga uwielbia rządzić w każdej kwestii. Jest pedantem odnośnie porządku i samego siebie aż do przesady. Początki były cudowne bo taki super egzemplarz na meza. Jestem seksowne laska a on takie uwielbia bo lubi sie chwalić mną co nie raz mnie wkurza, mało gada i nie interesuje go co czuje ważne jest co on czuje. Uwielbia przyjaciółki wieczne spory o przyjaciółki. Uparty i stawia na swoim no to wtedy wychodzę i robie swoje. Ma skłonności do przemocy sprawdzone bo był okres gdzie chodziłam cała w siniakach a on podrapany ale mam silna psychikę a on takie lubi zajebisty seks na maksa. Ogólnie nie zdominuje mnie i tyle ale proboje. Żyje bez uśmiechu na twarzy cieżko go zadowolić dopiero usmiechnie sie jak kupi telewizor np. Za 10 tysięcy zł i inne zabaweczki :-) ciężki charakter ale 6 lat wytrzymalam z bulem drugi raz bym sie w ten związek nie pchala. Pa dziewuszki

zgłoś do moderacji
    • ~ona, 2012-04-05 11:48

Mało męski, próżny, pusty, leniwy, gadatliwy, potrafi być miły, o ile jest w centrum uwagi.

No i to pełny opis tego pana, na podstawie kilku egzemplarzy :(((

zgłoś do moderacji
    • ~oszukana, 2012-04-02 18:35

waga to tchórz. Nie ma kręgosłupa, zupełnie jak meduza, jak meduza jest bezpłciowy, bezbarwny przez to ładnie wygląda w ładnym otoczeniu, parzy też zupełnie nieoczekiwanie i ogólnie wzbudza wstręt

zgłoś do moderacji
    • ~jaga6969, 2009-01-14 13:21

Warto ja jestem żoną Pana Wagi, jest uczciwy, stały w uczuciach, nie prawdą jest że "babiarz". Jako mąż wierny, kocha dzieci. Jest zabawny, zaradny chociaż czasem trzeba go nieźle zrugać by wziął się za siebie. Ale warto naprawdę ;0))))

zgłoś do moderacji
      • zwierzątko , 2009-02-20 22:08

Jestem od ponad 20 lat żoną pana Wagi i potwierdzam bardzo dobrą opinię o nim jako partnerze życiowym. Byłam wielką młodzieńczą miłością mojego męża i tak jest nadal. Jestem dla niego najpiękniejsza mimo upływu czasu.Nie interesują go inne kobiety , jest uczciwy, stały w uczuciach i bardzo tolerancyjny. Ma poczucie humoru, stara się zapewnić mi wygodne i dostatnie życie. Bywa niezdecydowany ( ale nie w sprawach zawodowych) i tu się dobrze uzupełniamy bo ja jestem osobą zdecydowaną i przejmuję ster.Ma dobry gust i zawsze wygląda schludnie.Nie lubi awantur, chamstwa, cierpi przy nieharmonijnych układach miedzy ludźmi.Zapewnij mu spokój, miły dom, sama bądź zawsze zadbana i elegancka a będzie wspaniale.

zgłoś do moderacji
      • ~aga, 2009-02-27 18:46

a ja mam zupelnie inne zdanie - przynajmniej ja takiego typa znam. babiarz, klamca, ktory wmawia innym urojenia, nigdy do niczego sie nie przyzna. ma wysokie mniemanie o sobie i mysli ze wszystko mu sie nalezy. jesli cos nie jest po jego mysli wscieka sie. nie potrafi okazywac uczuc. len i kombinator, ze sklonnascia do przemocy

zgłoś do moderacji
        • ~zebra, 2009-02-27 20:37

ja mam szefa wage - tyran i despota. co w domu to trudno stwiedzic, ale na pierwszy rzut oka nie wyglada to zbyt rozowo

zgłoś do moderacji
        • ~milka, 2009-06-24 20:17

Zgadzam się z Agą, leń, zawsze ma rację a jak nie ma to i tak ma i lubi się znęcać psychicznie

zgłoś do moderacji
          • ~katrinn, 2009-08-15 04:14

ludzie co wy tu wypisujecie to az sie nie chce tego czytac szef tyran maz zdradza ....... matko co za pierdoly znak zodiaku to nie szef ani maz to poprostu okreslenie czyjejs osobowosci przez ludzi ktorzy mysla ze ja znaja....

zgłoś do moderacji