Kategorie: Sport / Piłka nożna
Forum: Fantasy Liga (97196 postów)
założyciel: WP.PL | moderator: WP.PL | data utworzenia: 2011-02-07 11:28

Temat: ŻARTY, ANEGDOTY I DOWCIPY O PIŁCE NOŻNEJ (29 postów)
autor: liga * Best of the Best * - kod: 100979595
Liczba wpisów:
1815
Na forum od: 2011-08-05
  zobacz wizytówkę
2011-08-18 10:05 Temat: (29 postów)

ŻARTY, ANEGDOTY I DOWCIPY O PIŁCE NOŻNEJ

Ojciec zaczyna czytać gazetę:

"Pękła bariera pół miliona euro za rok gry w polskiej Ekstraklasie. Taki kontrakt dostał nowy nabytek..."

Ojciec chwilę myśli, po czym krzyczy w kierunku pokoju syna:

- Zostaw te książki, bo drugą Skłodowską i tak nie zostaniesz! Lepiej idź pograć z kolegami w piłkę!

odpowiedz
Sortuj według:
  • ŻARTY, ANEGDOTY I DOWCIPY O PIŁCE NOŻNEJ

Ojciec zaczyna czytać gazetę:

"Pękła bariera pół miliona euro za rok gry w polskiej Ekstraklasie. Taki kontrakt dostał nowy nabytek..."

Ojciec chwilę myśli, po czym krzyczy w kierunku pokoju syna:

- Zostaw te książki, bo drugą Skłodowską i tak nie zostaniesz! Lepiej idź pograć z kolegami w piłkę!

zgłoś do moderacji
    • ~Cwaniak, 2011-09-01 16:29
      Miesięczna wypłata bez wychodzenia z domu? badzcwaniakiem.dbv.pl NAJLEPSZA STRONA Z TYPAMI !

Miesięczna wypłata bez wychodzenia z domu ? badzcwaniakiem.dbv.pl Sprawdź NAJLEPSZĄ STRONĘ Z TYPAMI W SIECI ! Dołącz do ponad 250 osób, które dzięki nam czerpią regularne zyski. Dzięki przemyślanej strategii i fachowym typom możesz zarobić naprawdę duże pieniądze badzcwaniakiem.dbv.pl polecam !! :)

zgłoś do moderacji
      • ~krzysiek, 2013-09-14 11:43
        Odp.: Miesięczna wypłata bez wychodzenia z domu? badzcwaniakiem.dbv.pl NAJLEPSZA STRONA Z TYPAMI !

Witam. Planuję założyc klub sportowy, profesjonalny, startujący od podstaw, czyli w B klasie. Jednak sam nie jestem w stanie zorganizowac tego wszystkiego (głównie chodzi o gotówkę), dlatego zwracam się do Was, do chętnych osób również kochających piłkę nożną i mających marzenia o własnym klubie. Jeśli chodzi o stronę sportową, pasjonacką, to chyba nie muszę tu wiele pisac, ten kto kocha futbol i chciałby w tym uczestniczyc, nie musi byc przezemnie długo namawiany...

Ale jest też coś dla tych, dla których głównym motorem napędowym jest kasa. Mianowicie owy klub, początkowo (jak wszystko zresztą) wymaga samych wkładów finansowych, przez pierwsze 2-3 lata nie można liczyc na zbyt wielkie zyski. Jednak (z doświadczenia innych klubów startujących od zera) po tym okresie przychody z takiej inwestycji są conajmniej zadowalające. Po tych paru latach, jak drużyna awansuje trochę wyżej, będzie wygrywac mecze, znajdą się kibice, to wpływy z biletów, turniejów a zwłaszcza od sponsorów będą ogromne w porównaniu do kapitału początkowego (który wynosi ok. 10-15tyś).

Wiadomo, na początku, zarówno piłkarze jak też sztab szkoleniowy pracowałby charytatywnie na rzecz klubu, jednak potem wraz z awansami na wyższe szczeble ligowe każdy chciałby czerpac z tego jakieś korzyści, ale w tym czasie wedlug prognoz klub będzie w stanie sam, bez zaciągania pożyczek pokryc wszystkie te koszta.

Dla osób zainteresowanych inwestycją w takową działalnośc proszę o kontakt na maila. Wówczas wyjaśnię oraz przybliżę wszystkie sprawy związane z tym klubem oraz odpowiem na każde pytanie. Pozdrawiam i zachęcam do przemyślenia mojej oferty

będe zadowolony z każdej wpłaty nawet najmniejszej

PL 38 9475 1013 0005 6502 3000 0010

nazwa odbiorcy: krzysiek

tytułem : darowizna

zgłoś do moderacji
    • ~patrungo, 2013-12-21 02:27
      Odp.: ŻARTY, ANEGDOTY I DOWCIPY O PIŁCE NOŻNEJ

Masę można znaleźć tutaj: http://www.brechot.pl/

zgłoś do moderacji
    • ~walerion, 2013-12-01 16:53

Na brechocie też znajdziecie tego typu żarty: http://www.brechot.pl/

zgłoś do moderacji
    • Orzel_85a ****, 2011-08-18 10:44

Kiedy boisko sportowe przypomina basen ?

Gdy Wisła gra z Odrą.

zgłoś do moderacji
    • ~promyk, 2011-09-01 15:38

pilka jest jedna bramki dwie sa a pilkarzy ilu jest do jest bramki

zgłoś do moderacji
    • Odp.: ŻARTY, ANEGDOTY I DOWCIPY O PIŁCE NOŻNEJ

Prawdziwy kibic

Mecz finałowy Euro 2012 w piłce nożnej.

Siedzi facet. Obok niego puste miejsce. Podchodzi do niego inny facet i pyta:

- Sorki, siedzi tutaj ktoś?

- To miejsce jest wolne.

- No coś Ty!? Ktoś miał TAKIE miejsce na finał i nie przyszedł na mecz!?

- Cóż, to miejsce należy do mnie. Miała przyjść moja żona, ale zmarła. To pierwszy finał, na którym nie jesteśmy razem.

- Bardzo mi przykro, ale przecież mogłeś zabrać kogoś na jej miejsce, kogoś z rodziny, znajomego czy chociaż sąsiada.

- Niestety nie dało rady, wszyscy są na pogrzebie.

zgłoś do moderacji
      • ~jaruś, 2011-08-19 10:13

W Nowym Jorku otwarto nowy sklep dla kobiet - "Mąż", gdzie mogą wybrać i kupić męża. Przy wejściu jest wywieszona instrukcja korzystania ze sklepu:

- możesz wejść do sklepu tylko jeden raz,

- jest 6 pięter, a cechy charakterystyczne mężczyzn zwiększają się z każdym piętrem,

- możesz wybrać jakiegokolwiek mężczyznę na piętrze lub iść piętro wyżej,

- jak wejdziesz wyżej nie możesz już się cofnąć.

Pewna kobieta decyduje się wejść do sklepu żeby znaleźć tego jedynego. Na pierwszym piętrze wywieszka mówi: "Ci mężczyźni lubią piłkę nożną, ale mają też pracę". Kobieta decyduje się wejść wyżej. Na drugim piętrze jest napis: "Ci mężczyźni lubią piłkę nożną, ale maja też pracę i kochają dzieci". Kobieta znów postanawia wyjść wyżej. Na trzecim piętrze jest napisane: "Ci mężczyźni lubią piłkę nożną, mają pracę, kochają dzieci, i są bardzo przystojni". - Wow - myśli kobieta, ale postanawia wejść wyżej. Na czwartym piętrze wywieszka mówi: "Ci mężczyźni lubią piłkę nożną, mają pracę, kochają dzieci, są bardzo przystojni i pomagają w pracach domowych". - Niesamowite - pomyślała kobieta, z ciężkim sercem odrzuca taką ofertę i postanawia wejść na wyższe piętro. Na piątym piętrze jest napis: "Ci mężczyźni nie lubią piłki nożnej, maja pracę, kochają dzieci, są bardzo przystojni, pomagają w pracach domowych i są romantyczni". Kobietę kusi żeby zostać na tym piętrze, ale decyduje się wejść na ostatnie piętro. Szóste piętro: "Jesteś na tym piętrze odwiedzającą numer 31 456 012. Tutaj nie ma mężczyzn, to piętro istnieje tylko po to, żeby pokazać, że kobiecie nigdy nie dogodzisz. Dziękujemy za odwiedziny w naszym sklepie".

Naprzeciwko tego sklepu został otwarty analogiczny sklep "Żona". Na pierwszym piętrze są kobiety, które kochają sex. Na drugim piętrze są kobiety, które kochają sex i są bogate. Piętra od trzeciego do szóstego NIGDY NIE BYŁY ODWIEDZANE.

zgłoś do moderacji

- Panie sędzio, mam do pana sprawę. Jutro będzie Pan sędziował mecz ulubionej drużyna mojego męża.

- No i...?

- Chciałam mu kupić ten mecz na urodziny...

zgłoś do moderacji
      • Orzel_85a ****, 2011-08-18 12:44

Do reprezentacji Polski ściągnięto czarnoskórego piłkarza.

Na treningu trener rysuje piłkę i mówi piłka .

Dalej rysuje bramkę i mówi bramka .

Trzeba trafić piłką do bramki , tłumaczy dalej i pokazuje.

Ale trenerze , ja rozumiem po polsku . Ja mam żonę polkę - mówi nowy piłkarz .

Synu , ja tobie nie tłumaczę , ja to do Rasia mówię .

zgłoś do moderacji

Lucyfer dzwoni do Boga. Ten podnosi sznur i mówi:

- Tak, Lucek?

- A skąd wiesz, że to ja?

- No przecież mi się wyświetliło...

- Bogu, a ty dalej do sznura gadasz?... Ale nie, nie, ja w innej sprawie, może tak zagralibyście z nami mecza?

- Lucek, przecież i tak nie macie z nami żadnych szans, bo wszyscy najlepsi piłkarze są u nas.

- I co z tego? Ale u nas są wszyscy sędziowie!

zgłoś do moderacji
    • ~ja, 2011-08-18 12:41

W filiżance do kawy dwie muchy grają w piłkę nożną. W pewnym momencie jedna mówi do drugiej:

- Ty się nie opierniczaj, bo za dwa dni gramy w pucharze!

zgłoś do moderacji
    • ~golibroda, 2011-08-18 12:50

Przychodzi piłkarz do fryzjera i krzyczy:

- Gol!

zgłoś do moderacji
    • Piotruś Pan , 2011-08-18 13:07

Po meczu piłkarskim do sędziego podchodzi kibic drużyny, która przegrała ten mecz i pyta:

- A gdzie pański pies?

- Ja nie mam psa. - Odpowiada zdziwiony sędzia.

- No to współczuję. Ślepy i bez psa.

zgłoś do moderacji

Rzecz dzieje się przed bramą do nieba. Św.Piotr pyta kolejną osobę z kolejki:

- Kim jesteś?

- Jestem Reprezentantem Polski w piłce nożnej.

- To jak ty do tej bramy trafiłeś???

zgłoś do moderacji

W czasie transmitowanego w telewizji meczu piłkarskiego na stadion opada gęsta mgła. Komentator niezrażony mówi:

- Jak państwo widzą, zawodników nie widać...

zgłoś do moderacji